Hemşireyi yumrukladığı iddia edilen müdüre soruşturma!

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü, üniversite hastanesinde meydana geldiği iddia edilen şiddet olayıyla ilgili bir açıklama yaparak söz konusu kişi hakkında soruşturma başlatıldığını söyledi.

Hemşireyi yumrukladığı iddia edilen müdüre soruşturma!
26.11.2021 - 18:56
Haber Merkezi
1203

 Düzce Üniversitesi Rektörlüğü'ne bağlı Personel Daire Başkanı M. K., iddiaya göre üniversite hastanesinde acil servis çalışanlarına küfürler yağdırarak, yanına gelen hemşireye yumruk attı. Darp edilen hemşire ve çalışanlar M.K.'dan şikayetçi oldu.

   Konuyla ilgili açıklama yapan Düzce Üniversitesi Rektörlüğü, M. K. hakkında soruşturma başlatıldığını ve görevden uzaklaştırıldığını söyledi.

   Açıklamada şu ifadeler yer aldı:

   "Üniversitemiz Hastanesi Acil Servisinde 26.11.2021 tarihinde yaşanan şiddet olayına ilişkin olarak Rektörlüğümüzce bilgi sahibi olunmasını takiben ivedilikle ilgili hakkında soruşturma başlatılmış ve soruşturmanın selameti açısından ilgili hakkında görevden uzaklaştırma tedbiri uygulanmıştır.

   Üniversitemiz her türlü şiddete karşı, kurumsal yaklaşımını sürdürmekte olup bu duruşunu kurum kültürünün bir parçası haline getirmiştir".

BASIN AÇIKLAMASI YAPILDI..

Öte yandan, Düzce Üniversitesi Acil Servisinde sağlık çalışanlarına  yapılan çirkin saldırıyı basın açıklaması ile kınandı. Hastane acil servisi önünde toplanan çalışanlar saldırıyı lanetledi.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız