Mevlüt hoca rektörlüğe aday oldu

Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mevlüt Pehlivan, rektörlüğe adaylığını koydu.

Mevlüt hoca rektörlüğe aday oldu
19.06.2022 - 06:47
Haber Merkezi
793
1

Düzce Üniversitesi rektör adaylığı için başvuru süresi sona erdi. Üniversitenin önemli bilim insanlarından birisi olan Hastane Başhekim Yardımcısı Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Mevlüt Pehlivan, rektör adaylığı için resmi başvuru yaptı.

23 YILDIR AYNI ÜNİVESİTEDE

1999 yılından beri Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapan Pehlivan, 2004 yılında doçent, 2010 yılında profesör oldu. Kendi çalışma alanıyla ilgili muhtelif kereler yurtdışında eğitimlere ve seminerlere katılarak deneyim kazanan Pehlivan,  Dünya Obezite Federasyonu üyeliğine seçildi.

9 YILDIR BAŞHEKİM YARDIMCISI

Üniversite Hastanesi’nde 9 yıl süreyle Başhekim yardımcılığı, 7 yıl Senato üyeliği ve Genel Cerrahi Anabilim Dalı Başkanlığı ve çeşitli komisyonu üyeliklerinde bulunan Prof. Dr. Pehlivan, Üniversite Hastanesi’nin gerçekleştirdiği pek çok özellikli hizmetin oluşmasında katkı sağladı

Meslek alanında Düzce’de ve bölgede birçok ilkleri gerçekleştiren Pehlivan’ın rektör adaylığı üniversite camiasında olumlu karşılanarak destek buldu.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • çuhalılı
    çuhalılı
    19.06.2022 12:26

    EN UYGUN ADAYLARDAN BİRİSİ , HAYIRLI OLUR İNŞAALLAH

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız