YAZGAN’DAN CANKURTARAN AÇIKLAMASI...

YAZGAN’DAN CANKURTARAN AÇIKLAMASI...
24.06.2021 - 18:33
Güncelleme 25.06.2021 - 06:29
Özel Haber
7954

CHP Akçakoca ilçe Başkanı Tuğrul Abanoz’un, sosyal medyadan paylaştığı,” Akçakoca Belediyesi'nin ilgilendiği cankurtaran hizmeti, güvenlik şamandırası, belediyenin milli emlak olan borcundan dolayı bu hizmetler belediyeden alındı “ açıklamasına Akçakoca Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Yazgan’dan cevap gecikmedi.

Yaz sezonunun başladığı bugünlerde, kendilerinden hiçbir bilgi talep edilmeden ve gerçeği yansıtmadan yapılan böylesi açıklamaları çok manidar bulduğunu söyleyen Başkan Yardımcısı Şenol Yazgan, Akçakoca’nın bütün plajlarında cankurtaran hizmeti verileceğini söyledi.

Akçakoca Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Yazgan yaptığı açıklamada, Kale plajı ile Karaburun plajlarında cankurtaran hizmetlerinin Akçakoca Belediyesi  tarafından, Çuhallı plajı dahil olmak üzere diğer plajlarda ise cankurtaran hizmetinin Akçakoca Kaymakamlığı tarafından sağlanacağını belirtti.

Belediye sorumluluk sahasında bulunan alanlarda temizlik hizmetlerinin de Akçakoca Belediyesi tarafından sürdürüleceğini söyleyen Yazgan, “ hiç kimse endişe etmesin,  Akçakoca sahipsiz kalmaz. Tatillerini Akçakoca’da geçirmek isteyen misafirlerimiz gönül rahatlığı ile ilçemize gelip tatillerini yapabilirler”  dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız