Özlü'nün Belediye Trolleri Faka Bastı...

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün sosyal medya hesaplarını yöneten trolleri faka bastı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu adına sahte @kilictaroglu hesabını açan trollerin mumu yatsıya kadar yandı..

Özlü'nün Belediye Trolleri Faka Bastı...
22.01.2022 - 17:14
Kaynak: Özel Haber
2282

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun grup toplantısında Düzce ile ilgili yaptığı açıklamaları yalanlayan Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü bir klip hazırlayarak, Düzce’nin hava kirliliği sorunu yaşadığını söyleyen Kılıçdaroğlu’nu yalancı olmakla suçlamıştı.

Hazırladıkları videoda, Kılıçdaroğlu’na,  “Düzce’nin havasının kirli olduğunu hangi ulusal ve uluslararası hava kirliliği derecelendirme kuruluşu verilerine dayanarak söylüyorsunuz” diyen Özlü, videoda İbrahim Tatlıses’in Yalan şarkısını da çalarak, Kılıçdaroğlu’nu yalan söylemekle itham etmişti. 

Çekilen videoyu, Twitter’da  Kılıçdaroğlu’nu da etiketleyerek paylaşan Özlü, bot hesaplardan yapılan yorumlarla desteklenmişti. Ancak Özlü’nün Kılıçdaroğlu’nun , resmi hesabı olan @kilicdarogluk yerine sahte olan @kilictaroglu hesabını etiketlediğini görenler mevzuyu dalga konusu yaptı. 
 

Videoda  Kılıçdaroğlu’nun resmi hesabının bilerek etiketlenmediği, böylece çok fazla eleştiri yorumu gelmesini önledikleri yorumları yapıldı.


Editör: N. Cingirt