Çılgın Ortak Filmine Düzce Belediyesi Sponsor Oldu

16 Temmuz tarihinde vizyona giren Çılgın Ortak filminin bir çok bölümü Akçakoca’da çekilirken Akçakocalı Burak Er’de filmin çok sayıda sahnesinde rol aldı...

Çılgın Ortak Filmine Düzce Belediyesi Sponsor Oldu
18.07.2021 - 20:46
Kaynak: Haber Merkezi
3646
1

Düzce Belediyesinin sponsorluğunu üstlendiği  “ÇILGIN ORTAK” sinema filmi vizyona girdi. Film Düzce’de faaliyet gösteren Cinetime ve Cinema Pink salonlarında da izleyici  ile buluşuyor.

Düzce Belediyesi,  kültür-sanat faaliyetlerine destek vermeyi sürdürüyor. Çekimlerine 2020 yılında başlanan, 16 Temmuz 2021 Cuma günü itibariyle de Türkiye genelinde aynı anda vizyona giren ÇILGIN ORTAK ‘Bir Halk Polisiyesi’ sinema filmine Düzce Belediyesi de sponsor oldu. Film Düzce’deki sinema salonlarında da sinemaseverlerle buluşmaya başladı.


Özgür Selvi’nin yönetmenliğini üstlendiği, Sinan Çalışkanoğlu, Nur Erkul, Ayşe Kökçü, Ali Tarık Fındık, Mehmet Yıldırım, Fatma Yılmaz,Mehmet Emre Ertunç, Polen Ocakoğlu, Melise Şalgam, Burak Er, Ada Aksu, Alican Albayrak ve Sinan Bengier gibi önemli oyuncuların rol aldığı yapım, Düzce’de Özdilek AVM Cinetime ile Krempark AVM Cinema Pink salonunda izleyici ile buluşmaya devam ediyor.


Editör: N. Cingirt