Düzce'de iki cadde çift yön oldu! İşte o caddeler!

İl Trafik Komisyonu kararı doğrultusunda gerçekleştirdiği çalışma ile belirli cadde ve sokaklarda güzergah ve yön değişikliğine gitti.

Düzce'de iki cadde çift yön oldu! İşte o caddeler!
3.02.2024 - 09:06
Kaynak: Haber Merkezi
665

Düzce Belediyesi, İl Trafik Komisyonu  gerçekleştirdiği çalışma ile belirli cadde ve sokaklarda güzergah ve yön değişikliğine gitti.

Düzce Belediyesi, şehrin her noktasına ulaşılabilirliğin arttırılması, özellikle araç trafiğinin akıcı şekilde ilerleyebilmesi ve yoğunluk oluşmaması noktasında yeni güzergahlar belirlemeye yönelik adımlar atmayı sürdürüyor.

İl Trafik Komisyon kararı doğrultusunda Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatı ile harekete geçen ekipler, belediyenin hizmet alanı içerisinde bulunan şehir merkezindeki cadde ve sokaklarda, trafik akışını rahatlatmak amacıyla yeni trafik güzergahları ve yönlerinin düzenlenmesini sağladı.

YENİ YÖN VE GÜZERGÂHLAR ŞU ŞEKİLDE;

Celal Kasapoğlu Caddesi Çift Yön Hacı Yaver Sokak Tek Yön (Celal Kasapoğlu'ndan Haydar Gördebil istikameti) Tayfun Sokak Çift Yön Zaferi Milli Sokak Tek Yön ( Bolu Caddesinden Mimar Sinan Cad. istikameti) Mimar Sinan Caddesi Haydar Gördebil - Celal Kasapoğlu Cad. arası Çift Yön

Celal Kasapoğlu'ndan itibaren Tek Yön (Valilik Yönü)
General Mithat Sokak Tek Yön (Mimar Sinan Caddesinden Bolu Cad. istikameti) Gündoğdu Sokak Tek Yön (Mimar Sinan Caddesinden Bolu Cad. istikameti) Kavaklı Sokak Çift Yön Fettah Sokak Çift Yön Göksel Sokak Tek Yön (Bolu Cadde


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız