Düzce'de 4 köy Belediyeye katılıyor

Düzce Belediye Meclisi Aralık ayı toplantılarının tamamlanmasının ardından olağanüstü toplantıda bir araya geldi. Başkanvekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda görüşülen 3 gündem maddesi meclis üyelerinin oyları ile karara bağlandı.

Düzce'de 4 köy Belediyeye katılıyor
27.12.2023 - 08:38
Kaynak: Haber Merkezi
400

Düzce Belediyesi Meclisi Aralık ayı 4 birleşimi olağanüstü toplantı şeklinde 3 gündem maddesin görüşülmesi ile gerçekleştirildi. Meclisin ilk gündem maddesinde ek ödenek konulması talebi meclis üyeleri tarafından kabul edildi.

Meclis, Aralık ayı toplantılarının tamamlanmasının ardından gerçekleştirilen ikinci olağanüstü toplantıda başkanvekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında bir araya gelirken, ilk olarak bir önceki meclis toplantısının tutanak özeti oylandı.


Tutanak özetinin oy birliği ile kabul edilmesinin ardından geçilen gündem maddelerinde ilk olarak, ek ödenek konulması talebi meclis üyeleri ile paylaşıldı. Yapılan oylamada madde kabul edilirken, ikinci gündem maddesinde Çerkeztaşköprü ve Kadıoğlu mahalleleri sınırları içinde kalan alana yönelik kamu yararı kararı maddesi görüşülerek karara bağlandı.

 


Olağanüstü toplantın son gündem maddesinde ise Akyazı, Kirazlı, Otluoğlu ve Taşköprü Köylerinin belediye sınırları içerisine katılması meclis üyelerinin oylamasının ardından kabul edildi.

Meclisin bir sonraki toplantısı 02.01. 2024 Salı günü saat 18.00’da yapılacak.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız