Resmi Başkan Özlü, Fiili Başkan Yiğit

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, yerel seçim yarışına kısa bir süre kala Düzcelileri şaşırtmaya devam ediyor. Düzcespor kayyum heyeti başına Antepli iş insanı Muzaffer Leblebici’yi getiren Özlü, Belediyenin bütün birimlerinin başına da Sivaslı danışman Üzeyir Yiğit’i getirdi.

Resmi Başkan Özlü, Fiili Başkan Yiğit
11.09.2023 - 13:48
Güncelleme 11.09.2023 - 14:22
Kaynak: Haber Merkezi
1134

Düzce Belediyesi bünyesinden meclisi ve başkan yardımcılarını baypas eden kritik bir adım atıldı. Adına Başkanlık Ofisi denilen oluşumun başına ise  Özlü’nün danışmanı olarak görev yapan Üzeyir Yiğit getirildi.

Düzce Belediyesi’nde, belediyeye ait iktisadi işletmeler  başta olmak üzere tüm Müdürlerin bağlı olduğu başkanlık ofisinin başına Faruk Özlü’nün danışmanı Üzeyir Yiğit getirildi. 

SİSİTEMİ BAŞKANLIK OFİSİ KONTOL EDECEK

Faruk Özlü imzasıyla tüm müdürlüklere yazılı olarak yapılan bilgilendirmede, “Belediyemiz tarafından yürütülen hizmetlerin öngörülen takvim süresi içinde hızlı ve vatandaş memnuniyetini esas alan bir çerçevede yerine getirilmesi maksadı ile doğrudan Başkana bağlı ve Başkana rapor edecek bir Başkanlık Ofisi kurulmuş ve koordinatör olarak Sn. Üzeyir Yiğit atanmıştır. Halen yürütülmekte olan projeler, mahalle toplantılarında iletilen talepler ve beyaz masaya gelen isteklerin yerine getirilip getirilmediğinin takip ve kontrolü Başkanlık Ofisi tarafından yapılacaktır.

HER İŞ TİTİZLİKLE TAKİP EDİLECEK

Başkanlık Ofisi tarafından biriminize iletilen taleplerin, olağanüstü disiplin ve titizlikle ivedi bir şekilde yerine getirilmesine azami hassasiyet göstermenizi rica ederim” denildi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız