Düzce’den net mesaj: Milletin istediği aday olacak!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, ‘Şehir Destek Programları’ kapsamında Düzce’ye geldi. 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere yönelik de mesajlar veren Yılmaz, “Partimizin üst kademesi değerlendirme yapacaktır. Ancak biz milletin gönlüne kim girdiyse onunla yola devam edeceğiz” dedi.

Düzce’den net mesaj: Milletin istediği aday olacak!
21.08.2023 - 13:50
Kaynak: Haber Merkezi
866
2

AK Parti Genel Merkezi 31 Mart 2024 yılında yapılacak yerel seçimler öncesi hazırlıklarına başladı. Bu kapsamda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, başkan yardımcısı Ali İnci ile birlikte il il gezerek yapılan çalışmaları, eksiklikleri ve belediye başkanlarının halktaki karşılığı konusunda bilgiler alarak fikir sahibi olmaya çalışıyor.

‘ Şehir Destek Programı’ adı altında düzenlenen ziyaretler çerçevesinde Düzce’ye gelen Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti il binasında basın açıklaması yaparak hem çalışmalar hakkında bilgiler verdi hem de muhalefet partilerine göndermede bulundu.

MİLLET KİMİ İSTERSE ONU ADAY YAPARIZ

31 Mart Yerel seçimlerinde aday belirleme konusunda titiz davranacaklarını ve milletin gönlünde yer eden kişilerle yola devam edeceklerini ifade eden Yılmaz, “Bizim adayımız kim biliyor musunuz? Millet kimi istiyorsa biz onu aday yaparız. Bizim adayımız milletimizin adayı olacak. Tatbikî parti üst kademesi değerlendirme yapacak ama millet kimi istiyor sorusuna cevap bulacağız. Bizim partimize hizmet edecek kişileri milletin fikirlerini alarak belirleriz. Biz milletin istediği, milletin kalbinde yer etmiş insanları aday yapacağız” dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • ÇUHALLILI
  ÇUHALLILI
  25.08.2023 13:31

  İşçi düşmanı emekli düşmanları sizden bir pabuç olmaz.7500 tl emekli maaşı için mecliste el kaldıranlar az kaldı Allah sizi o emekli parasına mahküm etsin ki anlayasınız.Ot moy yok size şimdiye kadar verdik neticesini gördük.Yalan dolan iftira

 • Akcakocali
  Akcakocali
  21.08.2023 14:09

  Hadi Burak traşı,ulan hepiniz tüm siyasiler aynisiniz,yalan, dolan, kandırmaca,aldatmaca, menfaat...hepsi sizde var mübarek, Büyük Allah'ım benim inşallah sizleri helak edecek ve bir gün vatanı milleti halkı için çalışan dürüst doğru onurlu siyasilerle bu kadim devlet yonetilecektir vesselam...

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız