Özlü'den skandal sözler: Başınızdaki başörtüsünden utanın!

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Düzce’nin en başarılı iki okulundan biri olan Turgut Özal Lisesi velileriyle girdiği tartışma başörtülü ı bir bayanla yaşadığı polemikte, “Başınızdaki başörtüsünden utanın” dediği iddia edildi.

Özlü'den skandal sözler: Başınızdaki başörtüsünden utanın!
21.08.2023 - 12:54
Güncelleme 21.08.2023 - 14:29
Kaynak: Haber Merkezi
1920
7

 

Düzce’nin en başarılı iki okulundan biri olan ve nitelikli okular arasında yer alan Turgut Özal Anadolu Lisesi’nin bina sorunu bir türlü çözülemiyor. Azmimilli İlkokulu’nun 20 yıldır kullandığı prefabrik binaya geçmesi istenilen Turgut Özal Lisesi velileri, binayı incelemek üzere okula gidince, Düzce Belediye  Başkanı Faruk Özlü ile karşı karşıya geldiler. Velilerle muhatap olmak istemeyen Özlü, soruları cevaplamaktan kaçınırken, başörtülü bir veli ile girdiği diyalog, sosyal medyadaki yorumlara yansıdı.

Bir yorumcunun yazdığı “Videonun öncesi yok kapalı bir bayana başınızdaki başörtüsünden utanın birde gelmiş yalan söylüyorsunuz diyor bayanın dediği.
Bir yıl oldu neredeyse deprem olalı hala bi sonuç çıkmadı diye konuştu.
Bir belediye başkanının takındığı üslup bu şekilde olmamalı oraya gelen aileler evlatlarının geleceği için çocuklarının eğitimi için oradalar bi çözüme kavuşturulmasını istedikleri için ordalar” yorumu sosyal medyada yer aldı.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (7)

 • Akcakocali
  Akcakocali
  22.08.2023 07:07

  Kendine bakanım dedirten bir şahıs, sırf bu egosu yüzünden asla o makamda olmaması gerekir

 • Eğitimci
  Eğitimci
  21.08.2023 23:41

  Ne okulmuş be! Acaba Düzce’de başka bir okulun başına böyle birşey gelseydi milletvekilinden belediye başkanına herkes pışpışlaması için seferber olur muydu? O prefabrik sınıflarda bu seneye kadar bir ilkokul eğitim görmüş. İlkokul çocukları orada eğitim görürken kimsenin haberi olmuyordu. Onların canı can değildi de patlıcan mıydı? Yazık kardeşim kimse kendini başkasından ayrıcalıklı görmesin. Neymiş Düzce’nin en başarılı iki okulundan biriymiş. Eğitimde fırsat eşitliği var. Geçin bunları

 • Lazoğli
  Lazoğli
  21.08.2023 23:36

  Bu adam hep mi üzerine vazife olmayan işler karışır! Sanayi Bakanken de Akçakoca da ki sosyal bilimler binasının tahsisi işine karışmıştı! Şimdi de Düzce’de bir okul işine el atmış! Sen belediye başkanısın seni ne ilgilendirir kendini zora sokarsın. Kahraman olacağını sanıyor! Bakalım bundan sonra tenzil edeceği rütbe ne olacak?

 • Düzceli
  Düzceli
  21.08.2023 14:12

  Vatandaşla muhatap olmak istemedi bu nedemek oy isterken istiyorsun birde kendine bakanım dedirten bir belediye başkanı takdir Düzce halkının

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  21.08.2023 14:12

  Eğitim öğretimden belediye sorumlu değil. Veliler önce milli eğitim müdürünün önünü kessin.

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  21.08.2023 14:12

  Eğitim öğretimden belediye sorumlu değil. Veliler önce milli eğitim müdürünün önünü kessin.

 • Akcakocali
  Akcakocali
  21.08.2023 13:25

  Eğer bu doğruysa, ülkemizde ne boş beleş adamların, ne makamlara geldiğini görünce, insan hayret ediyor.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız