Düzce Belediyesi AK Parti Arpalığı Oldu...

AK Partili Düzce Belediyesi'nin iştirakçi olduğu şirket yönetimlerine, partide aktif görevi olan kişileri dahil ettiği ortaya çıktı.

Düzce Belediyesi AK Parti Arpalığı Oldu...
16.03.2022 - 09:52
Kaynak: Haber Merkezi
2069

Belediye başkanı Faruk Özlü imzasıyla yayınlanan Belediye şirket yönetimlerine atama listesinde AK Parti Kadın ve Gençlik kolları başkanlarıyla birlikte, Fevai Arslan ve Cüneyt Yemenici başta olmak üzere geçmiş dönemde AK Parti’de aktif görev almış kişiler yer aldı..

Yeni yönetimlerde yer alan isimler şöyle, 

BELTAŞ AŞ’nin başındaki isim Fevai Arslan değişmezken, Önder Tonyalı da başkan yardımcısı oldu.  Üyeler ise Tuncay Şahin, Serkan Yılmaz, Kenan Varol ve Ahmet Azap oldu.

Düzce Beltur AŞ Yönetim Kurulu  Başkan Hüdaver Gösterişli, Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer, Üyeler, Nurullah Yıldız, Cüneyt Yemenici, Ertan Taşlı, Duygu Ataç Aki, İmran Aktepe

Eski yönetimde Yönetim Kurulu Başkan vekili olarak görev yapan Önder Tonyalı’nın yerine Ulaşım AŞ’de başkanlık yapan Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer getirilirken,  Yönetim kurulu üyesi Yüksel Bölük yerine  Nurullah Yıldız getirildi.

Düzce Bahçeşehir AŞ Yönetim Kurulu’da değişti.

Bahçeşehir AŞ’nin Başkanı  Gönül Ekiz Asuk olurken, Başkan Yardımcısı Yaşar Özdemir  oldu. Bahçeşehir AŞ’nin yönetim kurulu üyeleri ise Murat Aydın, Özcan Çakmakçı ve İsmail Biriktir olarak belirlendi.

Düzce Ulaşım AŞ’de de değişiklik yapan Düzce Belediye Başkanı,  Ulaşım AŞ’nin başına Hasan Günden’i getirdi. Başkan Yardımcısı Okan Özkasap olurken, yönetim kurulu üyeleri Yavuz Yılmaz, Oğuzhan Küçük, İbrahim Özbakır oldu.

Son olarak da Düzce BELKA AŞ Yönetim Kurulu’nda da değişiklik yapıldı. BELKA AŞ’nin başına Sinan İnan getirilirken, Başkan Yardımcısı Burçin Sarıcan oldu. Belka’nın 1 olan üye sayısı 3’e çıkarılarak, yönetim kurulu üyeliğine , Cihan Ünal, Recep Albayrak ve Ufuk Yılmaz getirildi.


Editör: N. Cingirt