Sosyal medya tepkisi belediye geri adım attırdı

Cumartesi Akşam saatlerinde belediye Meydanına konulan İzmirli Efor büfe, vatandaşlardan gelen yoğun tepki nedeniyle apar topar kaldırıldı.

Sosyal medya tepkisi belediye geri adım attırdı
13.02.2022 - 09:00
Haber Merkezi
1677
1

Halkın kullanım alanı olan kaldırımları geniş çaplı işgal eden büfelere kurulduğu günden bu yana süren tepkiler dinmek bilmiyor.

Sosyal medyada gündem olan, İstanbul caddesi üzerindeki 3. büfe için Düzceliler, "caddenin ismini de Efor caddesi olarak değiştirin bari"diye tepki verince, büfe apar topar konulduğu yerden kaldırıldı.

Düzcenin kalbindeki en önemli yerlerin peşkeş çekilir gibi verilmesi ve bir gecede Krempark Avm, İstanbul Caddesi ve Konuralp'e konulan büfelerin de Cedidiye'ye konulan büfe gibi kaldırılması bekleniyor.
 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • ÇUHALLILI
    ÇUHALLILI
    13.02.2022 11:09

    Aynı büfe uygulaması Akçakocada Çuhallıda yaşandı.Halkın tepki göstermesi üzerine kaldırıldı.Belediye babalarının malları gibi kaldırımları işgal etmekte vatandaşa yaşam alanı bırakmamakta.Çuhallıda sırf söz verdim diye en güzel alanı taksicilere tahsis etti.Çınarda TAYFUNUN yeri diye ucube bir büfe kondurdu.MİGROS açtı.Böyle belediyecilik mi olur.Hesap zamanı yakındır.Cüneyt nasıl inadına yaptı gittiyse OKANDA aynı gidecek.YETER Akçakocaya verdikleri zarar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız