Bazı caddeler tek yön olacak!

Düzce Sürdürülebilir Kentsel Ulaşım Planı Projesi açılış toplantısında konuşan Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, önümüzdeki günlerde proje kapsamında Düzce'de bazı caddelerin trafik akışının tek yön olarak düzenleneceğini belirtti.

Bazı caddeler tek yön olacak!
8.01.2024 - 19:29
Kaynak: Haber Merkezi
1322

44 milyon TL maliyetli Düzce Sürdürülebilir Kentsel Ulaşım Planı Projesi için açılış programı düzenlendi. Düzce’de örnek uygulama olarak hayata geçecek olan proje ile ilgili konuşan Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, önümüzdeki günlerde porje kapsamında Düzce’deki bazı caddelerin tek yöne dönüştürüleceğini belirtti.

Özlü, "Bu yaklaşık 4 yıllık bir program. Aslında biz bu programdan önce ulaşım master planı çalışması yapmıştık, onu bitirdik. İnşallah önümüzdeki günlerde Düzce'de bazı caddelerin tek yöne döndüğünü, trafik akışının değiştiğini hep beraber göreceğiz. Aslında bu program, ulaşım master planından sonra Düzce için çok kıymetli. Biz bu programı çok önemsiyoruz. Programın maliyeti 44 milyon TL'dir. Buna belediyemizin küçük bir katkısı var. Onu da geçtiğimiz hafta ödedik. İnşallah bu programı 18 ay gibi bir sürede başarıyla tamamlayacağız" dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız