7 Büfe ile Aydınpınar Şelalesi’ni alan Hanlıoğlu 2017’de icralık olmuş

7 Büfe ile Aydınpınar Şelalesi’ni alan Hanlıoğlu 2017’de icralık olmuş
14.06.2021 - 14:15
2448

Düzce Belediyesi tarafından Düzce’de kullanılacak elektrikli bisiklet ihalesi ile gizli büfe ihalesi ve Aydınpınar Şelalesi işletme hakkını alan Mehmet Hanlıoğlu’nun 2017 yılında icralık olduğu ve bazı mallarının icra yoluyla satışa çıktığı öğrenildi.

Düzce Belediyesi, Düzce’de kullanılacak elektrikli bisiklet ihalesi ile 7 adet büfenin ihalesini ve Düzce’nin en güzel alanlarından olan Aydınpınar Şelalesi’nin işletme hakkını Girdeban Elektronik Turizm, Ticaret Anonim Şirketi’ne verdi. İzmir firması olan Girdeban şirketinin 19 Aralık 2019 tarihli ve 9976 sayılı Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi’ne göre sahibi Filiz Hanlıoğu olarak görünüyor.

Ancak Düzce Belediyesi’nden 8 Mayıs 2021 tarihinde Düzce basınına servis edilen haberde ise AK Parti Milletvekili Ayşe Keşir ve Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün Aydınpınar Şelalesi ile ilgili olarak bilgileri Girdeban Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hanlıoğlu’ndna aldıkları bildirildi.

Yapılan araştırmalarda Girdeban şirketinin sahibi Filiz Hanlıoğlu olarak tescil edilirken, Yönetim Kurulu Başkanı olarak bilinen Mehmet Hanlıoğlu’nun 2017 yılında sahibi olduğu Hires Elektronik Güvenlik Sistemleri Taahhüt Sanayi Ticaret A.Ş’nin mallarına Kemalpaşa İcara Dairesi’nin 2016/1345 sayılı talimatı ile el konularak satışa çıkarıldı.


Editör: N. Cingirt