BAŞKAN YANMAZ’DAN DR FARUK ÖZLÜYE TEŞEKKÜR

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, ilçeye destek olarak gönderdiği çöp kamyonu için Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye teşekkür etti.

BAŞKAN YANMAZ’DAN DR FARUK ÖZLÜYE TEŞEKKÜR
18.07.2021 - 09:42
Güncelleme 18.07.2021 - 11:17
Özel Haber
1241
1

 Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Akçakoca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünde kullanılmak üzere çöp kamyonu tahsis etti.

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz,  su taşkınları günlerinde de ekipler ve iş makineleri desteğinde bulunan bizzat gelerek incelemeler yapan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye jesti için teşekkür etti.  

Batı Karadeniz’in İncisi Düzce, Bolu ve Ankara’nın denize açılan yüzü Akçakoca’da yaz sezonun açılması ve nüfusun yoğunlaşması dolayısıyla Başkan Yanmaz, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den geçici olarak kullanılmak üzere çöp kamyonu tahsis edilmesi ricasında bulundu.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ise Başkan Yanmaz’ın bu isteğini geri çevirmeyerek, yaz süresince kullanılmak üzere Akçakoca Belediyesi Temizlik işleri Müdürlüğüne presli çöp kamyonu tahsis etti.  

Talebini geri çevirmeyen Özlü’ye teşekkür eden Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz yaptığı açıklamada‘’Batı Karadeniz’in incisi ilçemiz Akçakoca’da yaz sezonun başlaması ve pandemi yasaklarının kalkması ile birlikte nüfus yoğunluğu yaşanmasına bağlı çevre kirliliğinin önlenmesi adına Düzce Belediye Başkanımızdan 1 adet geçici olarak kullanılmak üzere çöp kamyonu tahsisi istedik. Sağolsun oda bizi kırmayarak sözümüzü ikiletmeden hemen belediyemiz bünyesinde kullanılmak üzere  presli çöp kamyonu tahsis etti. Desteklerinden ötürü Düzce Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü’ye teşekkür ediyorum.”dedi.
 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Akçakoca
    Akçakoca
    18.07.2021 10:49

    Ne. Başkanı bakanım diyeceksiniz

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız