Tanal Sarıcan’a ‘ YALAKA’ dedi…

Burçin Sarıcan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için sosyal medyada yaptığı KAİNATIN LİDERİ paylaşımına yorum yağdı. Sarıcan'ın olası bir erken seçimde milletvekilliğine göz kırptığını söyleyen yorumcular, "YAVAŞ OL YİĞİDİM " ikazında bulundu.

Tanal Sarıcan’a ‘ YALAKA’ dedi…
20.01.2022 - 20:17
Güncelleme 21.01.2022 - 11:51
Özel Haber
2744

Dönem dönem AK Pati'den milletvekili aday adayı olan Düzce Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü  Burçin Sarıcan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için sosyal medyada yaptığı KAİNATIN LİDERİ paylaşımına tepki gelmeye başladı.

Sarıcan’ın paylaşımına tepki gösteren isimlerden biri olan CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Sarıcan için ‘yalaka’ ifadesini kullandı.

“Yalakalığın zirve yaptığı twit “ yorumuyla Burçin Sarıcan’ın paylaşımını etiketleyen Tanal’ın Twitter paylaşımına sayısız yorum geldi.

FEVAİ ABİSİNE ÖZENMİŞ

Bazı sosyal medya yorumcuları;  “ Burçin Sarıcan,  abisi Fevai Aslan’a özenmiş, kesin milletvekilliğine göz kırpmış”  değerlendirmesinde bulundu.

“Allah’ın bütün vasıflarını üzerinde toplayan bir lider “ demişti

Dönemin AK Parti  Düzce Milletvekili Fevai Arslan, 2014 yılında Düzce’de yaptığı bir konuşmada Cumhurbaşkanı Erdoğan için “Allah’ın bütün vasıflarını üzerinde toplayan bir lider “ tanımını kullanmış ve 2011 yılından 2018 yılına kadar kesintisiz Düzce milletvekilliği yapmıştı.

İŞTE GELEN YORUMLARIN BAZILARI

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız