DEVA seçime hazır!

DEVA Partisi 2023 seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Seçim çalışmalarını sahada aktif bir şekilde sürdüren DEVA Partisi Düzce İl Teşkilatı, partilerinin Genel Başkan Yardımcılarını ağırladı. Ticaret Odası ve Desob'u ziyaret eden heyet esnaf ziyaretinin ardından il binasında basın toplantısı düzenledi.

DEVA seçime hazır!
26.07.2022 - 17:26
Haber Merkezi
1940

Bir takım temaslarda bulunmak üzere Düzce’ye gelen DEVA Partisi’nin 3 Genel Başkan Yardımcısı, il başkanı Murat Caymaz ve partililerle birlikte Ticaret Odası ve Desob'u ziyaret etti. Ardından esnaf ziyareti yapan heyet il binasında basın toplantısı düzenleyerek Düzce izlenimlerine değindiler.

Düzce ziyaretine, Genel Başkan Yardımcısı ve Tarım, Enerji ve Ulaştırma Politikaları Başkanı Candan Karlıtekin, Genel Başkan Yardımcısı ve Kadın Politikaları Başkanı Elif Esen ile Genel Başkan Yardımcısı ve Doğa Hakları, Çevre Politikaları Başkanı Evrim Rızvanoğlu katıldı.

İl Binasında yapılan basın toplantısında basın özgürlüğüne değinen Genel Başkan Yardımcısı Candan Karlıtekin, "basın özgürlüğün büyük bir nimet, halkın DEVA Partisine karşı soru işaretlerini gündeme getirip bize de anlatma fırsatı tanırsanız sizlere müteşekkiroluruz" dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Elif Esen , ekonomik krizin bel büktüğü bu zor günlerde esanf ve çiftçiler dahil her kesimin dertli olduğunu söyledi.

Esen, " kovidin çarpan etkisi olarak yaşadığımız sıkıntılardan fazlaca etkilenen Türkiye’nin sorunlarına ihtiyaçlarına gerçekçi, ayakları yere basan çözümler üretebilmek, eski köhnemiş siyaseti rafa kaldırmak, iktidara gelmek, iktidara bu çözüm önerilerimizi hayat geçirip nefes aldırmak gayesindeyiz." şeklinde konuştu.

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Evrim Rızvanoğlu ise, Düzce’nin teşkilat olarak çalışmalarından memnun olduklarını söyleyerek, iktidar olmaları halinde hazırladıkları eylem planlarını hayata geçireceklerini belirtti.


Editör: N. Cingirt