Deva Partisi Kurucusu Kaşıkoğlu, Noter Olarak Atandı

AK Parti Düzce eski Milletvekili, DEVA Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Metin Kaşıkoğlu Çilimli’ye noter olarak atandı. Kaşıkoğlu’nun Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’un tahsis ettiği belediyeye ait binada noterlik yapacağı iddia edildi.

Deva Partisi Kurucusu Kaşıkoğlu, Noter Olarak Atandı
1.02.2022 - 21:59
Güncelleme 1.02.2022 - 22:00
Özel Haber
3092
1

Düzce’de siyasete AK Parti’den giren, 22. ve 23. Dönem Düzce Milletvekili olan, 2012 – 2015 yılları arasında Ak Parti Düzce İl Başkanlığı görevinde bulunduğu dönemde, milletvekilliğinden il başkanlığına geçişi  için, “ bu partinin çaycısı bile olurum “ sözü hafızalara kazınan, şimdi DEVA Partisi kurucular kurulu üyesi olarak siyasete devam eden  Metin Kaşıkoğlu Çilimli’ye noter olarak atandı.

Noterlerin siyaset engeli olmadığı öğrenilirken, Kaşıkoğlu’nun , Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’un tahsis ettiği belediyeye ait binada noter olarak görev yapacağı iddia edildi.

Noterlik için bir çok bölge boş bulunurken Kaşıkoğlu’nun neden Çilimli’ye atandığı Düzcelilerin en çok merak ettiği konuların başında geldi


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • mossad
    mossad
    2.02.2022 09:57

    Kaşıkoğlu ve noterlik.!!! Devletin kriterlerine akıl erdirilemiyor artıkın.:)

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız