İşgören Güven Tazeledi, yeni yönetim belli oldu

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın katıldığı , DEVA Partisi Akçakoca İlçesi 1. Olağan Kongresinde, kurucu ilçe başkanı Gönül İnceoğlu İşgören  tek liste ile girilen seçim sonucunda yeniden ilçe başkanı seçildi.   Kongre sonrası DEVA Partisi ilçe merkezi törenle açıldı.

İşgören Güven Tazeledi, yeni yönetim belli oldu
11.09.2021 - 09:52
Özel Haber
3486
3

Genel Başkan Babacan’ın katılmasıyla gerçekleşen kongreye;  partini Genel İdare kurulu üyeleri, Düzce, Sakarya, Karabük, Zonguldak, Kocaeli İl başkanları, Düzce merkez ve  ilçeleri ve Karasu, Kocaali, Ereğli Alaplı ilçe başkanları ile   Akçakoca CHP, İYİ Parti ve Yeniden Refah partisi ilçe başkanları, STK başkanları, ve vatandaşların katıldı.

Divan kurulu üyelerinin seçiminin ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan kongrede, açılış konuşmasını DEVA Partisi Akçakoca Kurucu İlçe Başkanı Gönül İşgören; özgürlükçü, adalet ve eşitliği ön plana çıkarması ve Liderinin vasıfları nedeniyle DEVA partisine gönül verdiğini belirtti. Katılımcılara hoş geldiniz diyen  İşgören ayrıca  kongrenin hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.  

DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz’ın konuşmasının ardından alkışlar arasında konuşmasını yapmak için kürsüye gelen Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, kişi başına düşen milli gelirin 2023 yılında 10 bin 700 dolar olarak hedeflenmesine, "2013 yılında kişi başı milli gelirimizi 12 bin 600 dolara kadar çıkarttığımızda biz de hedef koymuştuk. O hedef 2023 senesinde 25 bin dolardı. Koskoca ülkenin hedefleri küçültüldü" diye tepki gösterdi.

Yeni ilçe yönetimi belli oldu

Konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Tek Liste ile gidilen seçimlerde yönetim Gönül İnce oğlu Başkanlığında ; Nejla Özçelik, Yılmaz Şengül, Yusuf İşgören, Sedat Cingirt , Kenan Sarımehmet, Sevet Bakış, Meryem Yanmaz, Remzi Şengül, Turan Karayel ve Çağdaş Güçlü’den oluştu.

Ali Babacan, DEVA Partisi ilçe merkezini törenle  hizmete açtı ve esnaf gezisinin ardından Pusula Katamaran Gezi teknesinde yerel basın temsilcileriyle bir araya geldi.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Milli görüşçü
  Milli görüşçü
  11.09.2021 13:58

  Saadet partisini davet etmediler. Bunlardan bir halt olmaz.

 • Milli görüşçü
  Milli görüşçü
  11.09.2021 13:58

  Saadet partisini davet etmediler. Bunlardan bir halt olmaz.

 • Ümit
  Ümit
  11.09.2021 11:28

  Yarın menfaatiniz ters düşünce bu partiyide satarsınız. Sizden ülkeye hayır gelmez.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız