Düzce adayı doktor Çelikel

CHP Düzce Belediye Başkan Adayının Operatör Doktor Sedat Çelikel olduğu Öğrenildi…

Düzce adayı doktor Çelikel
26.01.2024 - 17:16
Güncelleme 26.01.2024 - 17:22
Kaynak: Haber Merkezi
1536

 

31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala merakla beklenen CHP’nin Düzce Belediye Başkan Adayının netleştiği iddia edildi.

31 Mart Yerel seçimlerine kısa bir süre kala CHP Genel Merkezi’nde belediye başkan adaylarının belirlenmesi için uzun süren mesai sonuçlandı.

TALİH ÖZCAN’IN DEDİĞİ OLMADI

CHP’nin milletvekili Talih Özcan, Sarıyer’de ikamet eden ve uzun yıllardır ticari hayatını Sarıyer bölgesinde yürüterek, Sarıyer ilçesi halkının büyük sevgisini kazanan Rıdvan Bilgin’in aday olması için çalıştı. Ancak CHP Genel Merkezi ithal aday önerisine sıcak bakmadı.

ESKİ PARTİLİLER BASKIN ÇIKTI

CHP’de daha önce yöneticilik yapan eski partililer, CHP Genel Merkezi’nde yaptıkları çalışmalarla Düzce Belediye Başkan Adayı olacak ismi belirlediler.

ADAY SEDAT ÇELİKEL OLDU İDDİASI

CHP Düzce Belediye Başkan Adayının Operatör Doktor Sedat Çelikel olduğu ve ilerleyen saatlerde kamuoyuna duyurulacağı iddia edildi.

DÜZCE İÇİN EN İYİ ADAY

Operatör Doktor Sedat Çelikel, Düzce'de uzun yıllar sağlık alanında hizmet veren ve birçok vatandaşın adeta imdadına koşan bir isim olarak ön plana çıkıyor. Sosyal yaşamı ve sıcak kanlı olması ile dikkat çeken Çelikel'in CHP için en iyi adaylardan birisi olduğu belirtildi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız