CHP’ye liste eleştirisi..

Demokrat fikirleriyle tanınan Akçakocalı esnaf Yılmaz Cellat’tan CHP’ye liste eleştirisi…

CHP’ye liste eleştirisi..
14.08.2023 - 10:25
Güncelleme 15.08.2023 - 04:26
Haber Merkezi
1898
3

Akçakoca ilçesinde esnaflık yapan ve sosyal medyada yaptığı eleştirel tutumuyla taraflı tarafsız her kesimin takdirini kazanan Yılmaz Cellat, ilçe kongresinde seçimleri kazanan Tuğrul Abanoz başkanlığındaki listeye haklı eleştirilerde bulundu.

Seçimi kazanarak yeniden ilçe başkanı seçilen Tuğrul Abanoz’un 12 kişilik listesinde neden Kars kökenli Akçakocalıların olmadığını sorgulayan Cellat, “ Daha önceki  belediye başkanlığı seçimlerinde blok olarak neleri etkilediğimizi bütün Akçakoca siyaseti bilir. Hiç saydığınız bizlerin gönlünü Cüneyt ve Okan Başkan yapınca neler olduğunu zaten biliyorsunuz .! “ dedi.

Yılmaz Cellat, sosyal medya hesabından şu eleştiride bulundu.

"Sevgili CHP’li dostlarım; dün ilçe kongreniz vardı, yarışa katılan ve kazanan arkadaşları tebrik ederim. Buraya kadar her şey güzel . Başkan adaylarının listelerine baktım Akçakoca’da 300 hanenin üzerinde olan Kars kökenli biz Akçakocalı hemşerilerinizden bir ismin bile olmaması manidar. Bundan önceki seçimlerde bu konularda bir kaç telkinde bulunmuştum , lakin pek önemsenmedi sonuçlarda tam tahmin ettiğim gibi oldu . Sizin bildiğinizin aksine biz hemşerileriniz  sizin bildiğiniz bir kaç kişiden oluşmuyoruz .! Şahsi fikrim  yüzde 90 civarında sosyalistiz. Daha önceki  belediye başkanlığı seçimlerinde blok olarak neleri etkilediğimizi bütün Akçakoca siyaseti bilir. içimizde nice üniversite mezunu donanımlı ve istekli gencimiz var . Üstelik sicili temiz vatansever insanlar . Sizin yerel yönetimler olarak bunları bulup partiye katıp siyaset yaptırmak asli görevimizdir . Yoksa hiç saydığınız bizlerin gönlünü Cüneyt ve Okan Başkan yapınca neler olduğunu zaten biliyorsunuz .!"


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • okuyucu
  okuyucu
  14.08.2023 18:27

  yüzde 90 ı sosyalist miş ... hdp ye gidin ... yeşil partiye başkan olun o zaman ... yüzde 60 ne alaka ..

 • Ali Yilmaz
  Ali Yilmaz
  14.08.2023 17:09

  Yüzde doksanı sosyalistmis! Al sosyalistlerini de gazla Karsa o zaman. Bölücülüğün lüzumu yok. Adamın listesi kazanmış. Abaza da yok listede ne yapalim simdi. Aferin Abanoza, hayirli olsun. Boş muhabbeti geçin.

 • Saadettin
  Saadettin
  14.08.2023 10:38

  Eğer akçakocalılar bu adama tepki vermezlerse yazıklar olsun onlara. Bizim içimizde nice üniversite mezunu donanımlı insanlar var demek Akçakocalı insanları küçük düşürmek ve hakarettir. Yani sizde böyle bir şey yok bizde var.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız