Özcan’dan Kılıçdaroğlu’na ahde vefalı destek!

Oxijen TV’yi ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Düzce Milletvekili Talih Özcan, özel açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu'nu sonuna kadar destekleyeceğini söyleyen Özcan, "sonunda ahde vefa denen bir şey vardır", dedi.

Özcan’dan Kılıçdaroğlu’na ahde vefalı destek!
16.06.2023 - 12:47
Haber Merkezi
1285
1

Oxijen TV mikrofonlarına CHP kongre süreci ve TBMM meclis ihtisas komisyonları hakkında  açıklama yapan milletvekili Özcan, CHP Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na bağlılığını ifade etti. Özcan, kongre sürecinde CHP’nin güçlenerek çıkacağına inandığını belirtti.

TBMM  Dışişleri Komisyonuna en yaşlı üye sıfatıyla başkanlık yapan Talih Özcan, yeni dönemde Komisyon Başkanı Fuat Oktay ile birlikte çalışarak Türkiye’nin dış ilişkilerinde başarılı olması için katkıda bulunacaklarını belirtti.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Akçakoca sakini
    Akçakoca sakini
    17.06.2023 13:58

    İyi yada kötü sonuçları vahim de olsa insan partisini ve başkanını desteklemekten geri durmamalı.. Abdüllatif şenerin yaptığı siyasi ayıbı kimse yapmamalı.. yol arkadaşını arkadan vurmak gibi birşey bu.. bu tip adamlara tavuk emanet edilmez..

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız