Sınav haftasında protein desteği CHP’den…

Cumhuriyet Halk Partisi Akçakoca İlçe Teşkilatı, sınav haftasında üniversite öğrencilerine etli pilav ve ayran ikram edeceklerini duyurdu. İkramın bugün yapılacağı açıklandı…

Sınav haftasında protein desteği CHP’den…
16.12.2022 - 08:42
Haber Merkezi
989
1

Cumhuriyet Halk Partisi Akçakoca İlçe Teşkilatı çalışmaya devam ediyor. Alışılmışın dışında çalışma tarzı ve sosyal yönü ile ağır basan ilçe teşkilatı son zamanlarda parmakla gösterilir hale geldi. CHP Akçakoca teşkilatı son olarak, sınav haftasında üniversite öğrencilerine etli pilav ve ayran ikram edeceklerini duyurdu.

CHP Akçakoca’dan üniversite öğrencilerine sınav dopingi. Parti teşkilatı kendi sosyal medya hesabından duyurduğu paylaşım ile Düzce’de meydana gelen deprem sebebiyle ertelenen etli pilav ve ayran ikramının 16.12.2022 (bugün) yapılacağını duyurdu.

İşte parti teşkilatından yapılan açıklama:

‘’Depremden sonra üniversite öğrencilerimizin memleketlerine dönmelerinden dolayı pilav etkinliğimiz yapılamamıştı. Yarın saat 12.30’da üniversite giriş kapısının önünde ertelenen pilav etkinliğini yapmak üzere Akçakoca Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı olarak hazır bulunacağız. Sınavlarınızda başarılar dileriz…’’


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Akcakocali
    Akcakocali
    16.12.2022 12:05

    Ulan her sene seçim olsa,her sene dagitirsiniz,seçim olacağı yıl oluyor değil mi bu dagitmalar,sizi gidi sizi oy simsarlari sizi..

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız