CHP HEYETİ DÜZCE'YE ÇIKARMA YAPTI...

Düzce'ye gelen CHP Milletvekilleri esnaf ziyaretlerinin ardından, bazı fabrikaları, STK'ları ve muhtarları da ziyaret ederek, sorun ve talepleri dinlediler.

CHP HEYETİ DÜZCE'YE ÇIKARMA YAPTI...
12.01.2022 - 06:10
Özel Haber
1811

Düzce'de adeta gövde gösterisi yapan CHP, 47 Milletvekili ve partinin üst düzey yöneticileriyle  hem şehir merkezinde hem de ilçelerde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Öğlen saatlerinde Düzce'nin başarılı fabrikalarından biri olan Realkom'u ziyaret edip işçilerle bir araya gelen milletvekilleri, fabrikada incelemelerde bulunarak öğlen yemeğini işçilerle birlikte yediler.

Ziyaretlerin devamında Mıhtarlar Lokalinde Muhtarlarlarla bir araya gelen CHPli vekiller, burada da sorunları ve talepleri dinlediler.

Ticaret ve  Sanayi Odası başkanı Tuncay Şahin, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı, Ziraat odası Başkanı Ramazan Öztürk ve Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Orhan Yılmaz'ı da ziyaret eden milletvekilleri, başkanlardan çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

CHP vekilleri son olarak Millet ittifakı ortakları İYİ Parti ve Saadet Partisi il başkanlıklarını ziyaret ederek, İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er ve Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Tahir Çengel ile  gündem değerlendirmesinde bulundular.


Editör: N. Cingirt