AHMET KURT: İKTİDARA GELİNCE ESNAFIN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ

Bolu’da CHP’den aday adaylığı için yola çıkan Akçakocalı iş insanı Ahmet Kurt, siyasi çalışmalarına devam ediyor. Bolu ve ilçelerini karış karış gezen Kurt, sivil toplum örgütleriyle sıcak temas kurmayı ihmal etmiyor.

AHMET KURT: İKTİDARA GELİNCE ESNAFIN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ
21.09.2022 - 17:00
Güncelleme 21.09.2022 - 18:09
Haber Merkezi
3574

Bolu’da CHP’den aday adaylığı için yola çıkan Ahmet Kurt, Bakkallar  Şekerciler ve Bayiler Odası Başkanı Selahattin Ayen’i ziyaret ederek esnafların yaşadığı sorunları dinledi. Kurt, iktidara geldiklerinde esnafların sorunlarını gidererek destek olacaklarını vurguladı.

Önümüzdeki yıl Haziran ayında yapılması planlanan genel seçimlerde Bolu’dan milletvekili aday adaylığı için ilk yola çıkan isim olan Ahmet Kurt, kentteki ziyaretlerini sürdürüyor. Kurt, Bakkallar Şekerciler ve Bayiler Odası Başkanı Selahattin Ayen’i ziyaret etti. Ahmet Kurt, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte kendisini ziyaret eden Ayen’e çiçek hediye etti.

CHP’den aday adaylığı için yola çıkan ve kendisine esnaf olan Kurt, Ayen’den esnafların sorunlarını ve sıkıntılarını dinledi. Küçük esnafın artan maliyetler ve ülkede yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle zor bir dönemden geçtiğinin altını çizen Kurt, “Küçük esnafların yaşadığı sıkıntılar her geçen gün iktidarın yarattığı ekonomik koşullar nedeniyle artmaya devam ediyor. Artan maliyetler nedeniyle esnaflarımız ayakta durmak için mücadele ediyor. Bizler esnaflarımızın yaşadığı tüm sorunların ve sıkıntılarının farkındayız. İktidara geldiğimiz zaman esnaflarımızın tüm sorunlarını çözeceğiz. Her gün gelen zamların altında ezilen esnaflarımız bizim iktidarımızda rahat bir nefes alacak” diye konuştu.

Selahattin Ayen ise Ahmet Kurt’a çıktığı siyaset yolculuğunda başarılar dileyerek, “Bizler bu ülke için, bu bayrak için, bu devlet için dürüst şekilde çalışacak tüm isimlere destek vermeye hazırız.” dedi.


Editör: N. Cingirt