Abanoz’dan İktidara: Fotoğraf siyasetini bırakın!

AKÇAKOCA CHP İLÇE BAŞKANI TUĞRUL ABANOZ,FOTOĞRAF SİYASETİNİ BIRAKIN DİYE AÇIKLAMADA BULUNDU… AKTAŞ ŞELALESİ YOLUNU İNCELEYENLER ŞİMDİ HİÇBİRŞEY YAPMADIKLARI ORTAYA ÇIKTIĞINI AÇIKLADI..

Abanoz’dan İktidara: Fotoğraf siyasetini bırakın!
25.08.2022 - 08:18
Güncelleme 25.08.2022 - 09:19
Kaynak: Haber Merkezi
2684

2 Haziran tarihinde Aktaş ( Gebekese) köyüne yapılan ziyaret sonrası gidilen şelale yolunda inceleme yapan heyet adına açıklama yapan ve bu inceleme gezisi fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından yayınlayan Ak Parti ilçe başkanı Esvet Sarıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullanmıştı:

”İlçemiz Aktaş köyü sınırlarında bulunan Aktaş Şelalesi’nde , Orman İşletmesi tarafından yapımı planlanan dağ yürüyüş yolu ve mevcut ulaşım yollarının yeniden yapılması için incelemelerde bulunduk.”

Yapılan açıklamanın üzerinden 3 ay geçmesine rağmen bölgede hiçbir çalışma yapılmadığını dile getiren CHP İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, “ Sadece fotoğraf çektiriyorsunuz efendiler ,herhangi bir icraat yok. Çünkü Akçakoca'yı düşünmüyor, kendinizi düşünüyorsunuz eleştirisinde bulundu.

TUĞRUL ABANOZUN AÇIKLAMASI ŞÖYLE;

3 AYDIR HİÇ BİR ŞEY YAPILMADI

" 2 haziran'dan bu zamana kadar, yani yaklaşık 3 ay önce Aktaş şelalesi'ne giden idari mülki amirlerimiz Sayın kaymakamımız ve Sayın valimiz orada incelemelerde bulunduklarını söylemişlerdi ve sosyal medya hesaplarından da bunu paylaşmışlardı. Ama gelin görün ki o günden bugüne kadar Aktaş şelalesi, yani Akçakoca'nın önemli turizm yerlerinden bir tanesi olarak kabul edilen, tanıtım broşürlerinde de yer alan Aktaş şelalesi hakkında hiçbir şey yapılmadığını görüyoruz.

SADECE FOTOĞRAF ÇEKTİRİYORSUNUZ

Tabii bu şelaleler doğa turizmin olmazsa olmazıdır. Misafirlerimiz broşürde yer aldığı için orayı görmek istiyorlar ,ulaşım çok zor ve riskli olduğundan gelen misafirlerimizin herhangi bir kazaya maruz kaldıklarında bunun hesabını kime soracakları da merak konusu. Sadece fotoğraf çektiriyorsunuz diyoruz ya dediğimizde pek de haksız sayılmayız.

Sadece fotoğraf çektiriyorsunuz efendiler ,herhangi bir icraat yok. Çünkü Akçakoca'yı düşünmüyor, Akçakoca'yı sevmiyorsunuz.

Şimdi fotoğraf çalışmalarınızı ve fotoğraf siyasetini bırakıp gerçekten hizmet etme zamanı." 


Editör: N. Cingirt