CHP delegesi,  hizipçileri sandığa gömdü

CHP delegesi, parti içinde hizipçilik yapan entrika çevirerek koltuk kapma peşine düşenleri değil, aşkla gönülle partisi için çalışan  Tuğrul Abanoz’un listesine oy verdi. Delege Fikret Albayrak, Selçuk Yanmaz, Ömer Başar ve Turan Güler'in desteklediği Ahmet Kaya listesine oy vermedi.

CHP delegesi,  hizipçileri sandığa gömdü
24.07.2022 - 17:29
Güncelleme 25.07.2022 - 02:04
Özel Haber
3550
4

CHP delegesi, parti içinde hizipçilik yapan entrika çevirerek koltuk kapma peşine düşenleri değil, aşkla gönülle partisi için çalışan  Tuğrul Abanoz’un listesine 52 oy verdi.

Fikret Albayrak, Selçuk Yanmaz, Ömer Başar ve Turan Güler’in öncülüğünü yaptı CHP içindeki darbeci ekibe CHP delegesi vize vermedi. Delege Abanoz’a 52 oy verirken darbeci ekip 38 oyda  kaldı.

Bugün yapılan kongrede CHP delegesinin ikinci kez Tuğrol Abanoz’a destek vermesiyle tarihi bir yenilgi alan Fikret Albayrak, Selçuk Yanmaz, Ömer Başar ve Turan Güler ile ikinci kez kaybeden Ahmet Kaya’nın bundan sonra nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor.

 

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Cavit
  Cavit
  25.07.2022 22:02

  Cavit cavit rumuzu ile yazan kişi sen adını telefonunu Nevzat Cingirte ver. Yüz yüze konuşalım laga lugayı olur mu. Tanımadığın bilmediğin kişilere karşı saygılı olmayı da öğrenirsin.

 • Cavit cavit
  Cavit cavit
  25.07.2022 08:58

  Sen ne anlatıyon kimden bahsediyon biz bilmiyormuyuz chp yi birbirinizi yediginizi,sen ancak laga luga yaparsın bu sözlerle,kimseyi inandiramazsin kimse de inanmaz,sen inanmaya devam et aynaya bakmaya beceremeyenlerin partisi....

 • Cavit
  Cavit
  24.07.2022 22:27

  2- Deneyimli siyasetçilerimizin desteği ve öngörüleri ile iktidara yürümek ve Türkiye Cumhuriyetine hizmet etmek tek gayesi olan CHP parti üyelerinin birbirleri ile asla kırgınlık, küslük gibi saygısız tutum sergilemesi beklenmemeli. Burası CHP burada daima fikirler tartışılır, Daima fikirler ön plandadır. Sayın Fikret ALBAYRAK, Sayın Selçuk YANMAZ, Sayın Ömer BAŞAR, Sayın Turan GÜLER çok değerli siyasetçilerimiz ve İlçe Başkanlığımız yapmış kıymetli kişilerdir. CHP bir bütündür asla bölünmez

 • Cavit
  Cavit
  24.07.2022 22:27

  1- CHP içinde hizip değil hizmet yarışı olur. Geçmiş dönemde görev alanlar CHP'ye hizmet vermenin onuru ile taçlandırılmış partililerimizdir. Parti delegelerimiz parti üyelerini temsilen oy kullanmış arkadaşlarımızdır. Kimsenin tercihi ipotek altına alınamaz ve alınmamıştır. CHP olarak hedefimiz Demokratik, Laik, Sosyal Hukuk Devleti ilkelerini korumak ve Parlamenter sistemi tekrar hayata geçirmektir. Parti içi muhalefet parti içinde kalır ve seçilmiş arkadaşlar önceki dönem görev yapmış bilgili

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız