Dursun Ali Gümüş CHP’ye üye oldu

Emekli hakim Dursun Ali Gümüş, CHP saflarında politika yapmaya karar verdi.

Dursun Ali Gümüş CHP’ye üye oldu
7.06.2022 - 14:40
Haber Merkezi
2683
3

Emekli hakim Dursun Ali Gümüş, CHP’ye üye oldu. İlçe merkezinde düzenlenen törende konuşan Başkan Tuğrul Abanoz, CHP saflarına katılan Gümüş için hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Konuyla ilgili açıklama yapan ilçe başkanı Abanaoz, “ 1955 Akçakoca doğumlu, emekli ağır ceza hakimi, avukat Sayın Dursun Ali Gümüş partimize üyelik kaydını yaptırmıştır.

Tüm millete ve Cumhuriyet Halk partisi camiasına hayırlı uğurlu olsun” dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • AKÇAKOCALI
  AKÇAKOCALI
  8.06.2022 10:10

  Çok isabetli olmuş.Ayağına sarı çizmeler giyip adalet dağıtacam diye meydanlara çıkanların yaptıkları icraatları görüyoruz.Rantiyeye hizmet ediyorlar.Dursun Ali Bey yıllarca adalet dağıtmış bir kişi Akçakocaya adaletli insan lazım.Rantiyeye değil halka hizmet edecek adam lazım.Umarız aday olur.Nazmi beyden sonra Akçakocanın geldiği durum ortada.Gelenler ranta hizmet ettiler.Yandaşları köşe oldu.Bu işin partilisi yok.Akçakocaya layıkıyla hizmet edecek adam lazım.

 • Akçakoca Bey
  Akçakoca Bey
  7.06.2022 19:38

  CeHaPe'nin askerleri faal olarak hizmete devam ediyor. Bir de utanmadan yargı siyasallaştı diye yaygara yapıyorlar. Demek ki bu adam yıllarca siyasal kararlar verdi. Klasik çapulcu kafası...

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  7.06.2022 15:50

  Arka bahçe……

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız