Yanmaz'ın ' Münafık' çıkışına TOKAT gibi cevap

CHP’nin başörtüyle ilgili son dönemlerde geliştirdiği politikaya teşekkür eden Üniversite öğrenicisi ‘münafık’ diyen AK Parti ilçe YK üyesi Hasan Ali Yanmaz’a CHP İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz’dan sert çıkış: “Ne türban, ne Kur'an, ne Bayrak, ne de dinimiz sizlerin tekelinde” değil… CHP İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, AK Parti ilçe YK üyesi Hasan Ali Yanmaz’ın sosyal medya paylaşımına ateş püskürdü. CHP’nin başörtüyle ilgili son dönemlerde geliştirdiği politikaya teşekkür eden Üniversite öğrenicine m

Yanmaz'ın ' Münafık' çıkışına TOKAT gibi cevap
18.04.2022 - 00:13
Güncelleme 18.04.2022 - 00:14
Özel Haber
4843
7

CHP İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, AK Parti ilçe YK üyesi Hasan Ali Yanmaz’ın sosyal medya paylaşımına ateş püskürdü.  CHP’nin başörtüyle ilgili son dönemlerde geliştirdiği politikaya teşekkür eden Üniversite öğrenicine münafık diyen Hasan Ali Yanmaz’ı eleştiren Abanoz, milleti ötekileştirmekten artık vazgeçin dedi.

TUĞRUL ABANOZ’UN AÇIKLAMASI

“Akçakoca Akp ilçe yöneticisi bir kardeşimiz maalesef bir gafa imza attı.

Sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, türbanlı bir kardeşimizin kendilerini eleştirmenlerini hazmedememiş olacak ki,dili döndüğünce bizleri, geçmiş tarihten bu yana süregelen kara propagandaları ile itibarsızlaştırmaya yönelik bir çaba içerisine girmiş, yazık.

Ne türban, ne Kur'an, ne Bayrak, ne de dinimiz sizlerin tekelinde.

Sizlerin savunduğu görüş ile beraber memleket, hiç bu kadar ayrıştırıcı, ötekileştirici bir dönem yaşamadı. Buraya nasıl geldik cevabı tüm yurttaşlarımız tarafından biliniyor.

Sevgili AKP yöneticisi kardeşim.

Sizler milletin sofralarını, şoför esnafının mazotunu, esnafın yaşadığı sıkıntıları, çiftçiyi, işçiyi, emekliyi, asgari ücretliyi ,atanamayan evlatlarımızı, kredi borcu olan öğrencilerimizi, mevcudu 10 milyon olan sığınmacıları konuşun, bu memleketi dibe vurduranları konuşun.

Nasıl çözüm üretiriz, sadece tüketen değil, yeniden üreten bir milleti, tarımda, üretimde nasıl başarırızı konuşun.

Artık bu aziz millet yemiyor kardeşim.

Suni gündem yaratmanızı yemiyor.

Sen de ki "benim işim çok düzgün, mazotu ucuz alıyor, yemeği uygun yapıyorum, işlerim çok düzgün, Allah'a şükür"

(Algı da sizden iyisi yok, kabul ediyorum. Hitlerin Joseph Goebbels'i  de bu konuda çok başarılı idi ,taa ki Ruslar Berlin'in kapısına dayanana kadar)

Sen bile bunları söyleyemez iken siyaseti sadece algıdan ibaret zannetmenize de anlam vermekte güçlük çekiyorum.

Haydi sizlere hayırlı Ramazanlar.”


Editör: N. Cingirt