Yanmaz'ın ' Münafık' çıkışına TOKAT gibi cevap

CHP’nin başörtüyle ilgili son dönemlerde geliştirdiği politikaya teşekkür eden Üniversite öğrenicisi ‘münafık’ diyen AK Parti ilçe YK üyesi Hasan Ali Yanmaz’a CHP İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz’dan sert çıkış: “Ne türban, ne Kur'an, ne Bayrak, ne de dinimiz sizlerin tekelinde” değil… CHP İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, AK Parti ilçe YK üyesi Hasan Ali Yanmaz’ın sosyal medya paylaşımına ateş püskürdü. CHP’nin başörtüyle ilgili son dönemlerde geliştirdiği politikaya teşekkür eden Üniversite öğrenicine m

Yanmaz'ın ' Münafık' çıkışına TOKAT gibi cevap
18.04.2022 - 00:13
Güncelleme 18.04.2022 - 00:14
Özel Haber
4610
7

CHP İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, AK Parti ilçe YK üyesi Hasan Ali Yanmaz’ın sosyal medya paylaşımına ateş püskürdü.  CHP’nin başörtüyle ilgili son dönemlerde geliştirdiği politikaya teşekkür eden Üniversite öğrenicine münafık diyen Hasan Ali Yanmaz’ı eleştiren Abanoz, milleti ötekileştirmekten artık vazgeçin dedi.

TUĞRUL ABANOZ’UN AÇIKLAMASI

“Akçakoca Akp ilçe yöneticisi bir kardeşimiz maalesef bir gafa imza attı.

Sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, türbanlı bir kardeşimizin kendilerini eleştirmenlerini hazmedememiş olacak ki,dili döndüğünce bizleri, geçmiş tarihten bu yana süregelen kara propagandaları ile itibarsızlaştırmaya yönelik bir çaba içerisine girmiş, yazık.

Ne türban, ne Kur'an, ne Bayrak, ne de dinimiz sizlerin tekelinde.

Sizlerin savunduğu görüş ile beraber memleket, hiç bu kadar ayrıştırıcı, ötekileştirici bir dönem yaşamadı. Buraya nasıl geldik cevabı tüm yurttaşlarımız tarafından biliniyor.

Sevgili AKP yöneticisi kardeşim.

Sizler milletin sofralarını, şoför esnafının mazotunu, esnafın yaşadığı sıkıntıları, çiftçiyi, işçiyi, emekliyi, asgari ücretliyi ,atanamayan evlatlarımızı, kredi borcu olan öğrencilerimizi, mevcudu 10 milyon olan sığınmacıları konuşun, bu memleketi dibe vurduranları konuşun.

Nasıl çözüm üretiriz, sadece tüketen değil, yeniden üreten bir milleti, tarımda, üretimde nasıl başarırızı konuşun.

Artık bu aziz millet yemiyor kardeşim.

Suni gündem yaratmanızı yemiyor.

Sen de ki "benim işim çok düzgün, mazotu ucuz alıyor, yemeği uygun yapıyorum, işlerim çok düzgün, Allah'a şükür"

(Algı da sizden iyisi yok, kabul ediyorum. Hitlerin Joseph Goebbels'i  de bu konuda çok başarılı idi ,taa ki Ruslar Berlin'in kapısına dayanana kadar)

Sen bile bunları söyleyemez iken siyaseti sadece algıdan ibaret zannetmenize de anlam vermekte güçlük çekiyorum.

Haydi sizlere hayırlı Ramazanlar.”


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (7)

 • Doğru Adam
  Doğru Adam
  20.04.2022 22:44

  Acaba,yanmaz doğru söylemiş diyen arkadaşlar,bu konuda bahsi geçen kız sizin kızınız yada bacınız olsaydı aynı şeyi söylermiydiniz

 • Akçakoca Bey
  Akçakoca Bey
  18.04.2022 15:53

  Hasan Ali Bey'i tebrik ederim. Az bile söylemiş.

 • Akçakoca Bey
  Akçakoca Bey
  18.04.2022 15:53

  Hasan Ali Bey'i tebrik ederim. Az bile söylemiş.

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  18.04.2022 14:31

  Hasan Ali Yanmaz doğru söylemiş

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  18.04.2022 14:31

  Hasan Ali Yanmaz doğru söylemiş

 • Ümit şanlı
  Ümit şanlı
  18.04.2022 07:53

  Hasan Ali Yanmaz baş örtüsü üzerinden siyaset yapacağına kuran kurslarındakı tecavüz olayları İçin partisine hesap sorsun örtü üzerinden üniversiteli kızımız kendince yorumlamış Bahçeli nereye Hasan Ali oraya bin Hasan Ali in Hasan Ali binali gibi

 • Sedat
  Sedat
  18.04.2022 01:50

  Yanmaz doğru demiş

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız