Ahmet Kaya CHP ile yollarını ayırdı...

Melek Reklam'ın sahibi Ahmet Kaya'nın CHP'de siyaset yapma merakı 2,5 yıl sürdü...

Ahmet Kaya CHP ile yollarını ayırdı...
11.02.2022 - 15:39
Güncelleme 11.02.2022 - 15:41
Özel Haber
3539
1

CHP Akçakoca  ilçe başkanlığı seçiminde mevcut başkan  Tuğrul Abanoz ile yarışan ancak seçimi kazanamayan  Melek Reklam’ın sahibi Ahmet Kaya, benden” BURAYA KADAR “ diyerek siyasetten çekildiğini açıkladı.

Toplumun her kesimiyle girdiği sıcak ilişkileri taçlandırmak için CHP'de siyasete girdiğini söyleyen Ahmet Kaya, aradığını bulamadığını belirterek 'siyaset bu kadar' dedi.

İşte Ahmet Kaya'nın yaptığı açıklama...

BURAYA KADAR...
YAKLAŞIK 2.5 YILDIR AKTİF SİYASETİN İÇİNDE ÇIRPINIP DURDUM. MAKSADIM MAKAM VE KOLTUK SAHİBİ OLMAK ASLA OLMADI MAKAM VE KOLTUĞU ÇOK SEVDİĞİM AKÇAKOCAYA VE AKÇAKOCALILARA DAHA FAZLA FAYDALI OLABİLECEĞİMİ ÜLKEMİN GİDİŞATINDA TARAFIMI BELLİ ETMEK AMACI İLE İSTEMİŞTİM. MESLEK HAYATIM BOYUNCA BELEDİYE, KAYMAKAMLIK, EMNİYET, JANDARMA, ÖZEL HASTANE, ÖZEL OKUL, DEVLET OKULU, CAMİ, TANIMADIĞIM BİR KADEME KALMADI. BU TECRÜBELERİMLE TOPLUMA FAYDALI BİRİ OLABİLEÇEĞİMİ DÜŞÜNEREK SİYASETE GİRDİM. ANCAK DERDI ASLA AKÇAKOCA VE AKÇAKOCALI OLMAYAN KOLTUK VE PİAR PEŞIÑDE OLANLARLA ARTIK KENDİMİ YORMAMAYA KARAR VERDİM. KİMSEYE HERHANGİ BİR KIRGINLIĞIM ASLA YOK. YOK OLAN BUNDAN BÖYLE SADECE AHMET KAYA. ARTIK AHMET KAYA OLARAK CÜRMÜM NEKADAR SA OKADAR ÇEVREM İÇİN İHTİYACI OLAN İÇİN TABİKİ VAEIM SİYASET BU KADAR MIŞ.


Editör: N. Cingirt