CHP HEYETİ AKÇAKOCA'DA

Düzce ve ilçelerine gelen CHP Milletvekilleri esnaf ziyaretlerinin ardından, bazı fabrikaları, STK'ları ve muhtarları da ziyaret ederek, sorun ve talepleri dinlediler.

12.01.2022 - 06:14
Güncelleme 12.01.2022 - 06:34
Özel Haber
1996
1

Akçakoca ilçesi başta olmak üzere Düzce'de adeta gövde gösterisi yapan CHP, 27 Milletvekili ile hem şehir merkezinde hem de ilçelerde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Esnaf ve vatandaşların taleplerini dinledi.

Akçakoca'ya ise Genel Başkan Yardımcısı Malatya milletvekili Veli Ağbaba, İstanbul milletvekili Sibel Özdemir, Ankara milletvekili PM üyesi Semra Dinçer, Muğla milletvekili Burak Erbay ve MYK yedek üyesi Bülent Meraklı geldi.

Heyet Öğretmenevinde muhtar ve sivil toplum temsilcilerinin katıldığı panelden sonra esnaf ziyaretini gerçekleştirdi. Dertler dinlendi notlar alındı.

Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz ziyaretin çok verimli geçtiğini, Akçakoca halkının sıkıntıları dinlenerek çözüm odaklı çalışmalar yapılacağını belirterek "İlçemize gelen Milletvekillerimize Akçakoca halkı adına teşekkür ederim" dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Kaptan
    Kaptan
    12.01.2022 08:42

    Bak sen başlığa bak,Akcakocadan memnun ayrildilar! Ne yapmış Akcakocalida memnun ayrılmışlar?! Önemli olan onların memnun ayrılması mi yoksa Akçakoca halkının bu ziyaretten memnun olup bu heyetin Akçakoca'nin sorunlarına çözüm uretecegine inanıp Akçakoca halkının memnun kalması mıdır?Sayın editor soruyorum sana hangisi nevzat bey?eee tabii sende aynı zihniyetin temsilciliğini yaparsan chp heyetini memnun etmek icin,yaranmak icin boyle baslik atarsın değil mi?yok canım ne alakası var diyeceksin;)

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız