Komployu İsa Uzun Deşifre Etti

Komployu İsa Uzun Deşifre Etti
17.12.2021 - 16:38
Güncelleme 17.12.2021 - 16:53
Özel Haber
4663

CHP eski ilçe yöneticisi İsa Uzun, bir süredir ilçe başkanı Tuğrul Abanoz ve çalışma arkadaşlarına yönelik başlatılan karala kampanyasının ardında olan kişileri isim vermeden deşifre etti.

Parti içinde bir birlerine karşı en acımasız şekilde muhalefet eden Fikret Albayrak, Selçuk Yanmaz, Ömer Başar, Hamdi Deniz ve Turan Güler’in, parti üstündeki ölü toprağını silkeleyen Tuğrul Abanoz ve çalışma arkadaşlarını devirmek için darbe girişimi başlattıklarını söyleyen İsa Uzun,    BENZEMEZLER diye tanımladığı isimlerin hangi ortak siyasi menfaat noktasında birleşerek bir araya geldiklerini merak ettiğini söyledi.

***

İSA UZUN SOSYAL MEDYA HESABINDAN ŞU AÇIKLAMAYI YAPTI

“Üyesi bulunduğum CHP’sinin içinde her partide olduğu gibi bazı ufak tefek sorunlar yaşanıyordu. Bu sorunlar siyasi terbiye ve demokratik tahammüller doğrultusunda çözümleniyordu. Ancak, son zamanlarda çıkan küçücük bir sorunu kendi siyasi planlamaları doğrultusunda kullanmak amacıyla uzun zamandan beri bir araya gelemeyen BENZEMEZLER hangi ortak siyasi menfaat noktasında birleşerek bir araya geldiler, onu merak ediyorum.

 Tabi başı çeken o iki siyasi baron önderliğinde il başkanlığına operasyon çekmeye gidiyorlar, bu partide bu fırsatı bunlara hiç bir zaman vermeyecek, ben bunların adına bundan sonra darbeciler gurubu diye adlandırıyorum .

Bu konuyla ilgili hiç kimseyle sosyal medya üzerinden tartışmayacağım, sorusu olan varsa adresim belli. “

İSA UZUN


Editör: N. Cingirt