KEMAL KILIÇDAROĞLU AKÇAKOCA'YA GELİYOR...

Cumhuriyet Halk Partisi Akçakoca başta olmak üzere Düzce İl ve Merkez İlçe yönetimi parti grup toplantısına katılmak üzere Türkiye Büyük Millet Meclisindeydi. Toplantı sonrası CHP Akçakoca ilçe başkanı Tuğrul Abanoz CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na sunum yaptı, Akçakoca’ya davet etti.

KEMAL KILIÇDAROĞLU AKÇAKOCA'YA GELİYOR...
17.11.2021 - 12:03
Haber Merkezi
2684

CHP İl Başkanı Semih Cemşit, Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz ve parti yöneticileri, CHP’nin TBMM grup toplantısına katıldı. Toplantı sonrası Kemal Kılıçdaroğlu ve partinin genel merkez yöneticileriyle bir araya gelen CHP heyeti, Düzce İl ve Akçakoca ilçe örgütünün yeni binalarının açılışına Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu davet etti.

Ankara temaslarıyla ilgili yazılı bir açıklama yayınlayan CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Akçakoca’ya geleceğini söyledi.

Abanoz yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“ Sevgili basın mensupları.

TBMM grup toplantısına Düzce ili, merkez ilçe ve Akçakoca ilçe örgütü olarak katılım sağladık. İl başkanımız sayın Semih Cemşit ve merkez ilçe başkanımız sayın Özcan Dağıstanlı ile bir dizi ziyaret gerçekleştirdik.

Sonrasında fındık konusunda farkındalık yaratmak için tüm meclise, milletvekillerine ve genel başkanımıza 100'er gr lık kavrulmuş  fındık ikram ettik.

60 bin ton rekolte ye sahip olan Akçakoca ilçemizdeki fındık ürününün sofralarımıza kolay gelmediğinden,

TMO nun ilçemizde fındık alım deposunu kapattığını ilettik.

Bu yanlıştan dönmelerini sağlamak için de gerekli çalışmaların yapılacağını beyan ettiler.

Yeni ilçe binamızın Aralık ayı içerisinde sayın genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımı için randevu oluşturduk.(yakın bir zamanda günü sizlere bildirilecektir) Akçakoca'da yaşanan yurt sorunu için de bilgi verdik. En kısa zamanda bu önemli konuya ilişkin çalışma başlatılacağını da bildirdiler.

Ziyaretimiz esnasında bizlere eşlik eden İstanbul milletvekilimiz sayın Mahmut Tanal başta olmak üzere,

genel kurulda olmalarına rağmen bizimle görüşen Manisa milletvekili sayın Özgür Özel'e, Sakarya milletvekili sayın Engin Özkoç'a, Malatya milletvekili sayın Veli Ağbaba'ya, Sinop milletvekili sayın Engin Altan'a, Elazığ milletvekili sayın Gürsel Erol'a, geçmiş dönem milletvekili sayın Dr. Muzaffer Kurtulmuşoğlu'na teşekkür ederiz “ dedi.


Editör: N. Cingirt