Abanoz: İlçemizde bu tür organizasyonların yapılması hiç de fena olmaz

Abanoz: İlçemizde bu tür organizasyonların yapılması hiç de fena olmaz
25.10.2021 - 08:59
Özel Haber
2140

Düzce'de geleneksel hale gelen, Bisiklet Baharı Festivaline katılan CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, “ İlçemizde bu tür organizasyonların yapılması hiç de fena olmaz” dedi.

Pazar günü  6'ncısı düzenlenen Bisiklet Baharı Festivali’ne eşi ile birlikte katılan CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, yetkililere seslenerek bu tür organizasyonların Akçakoca’da da yapılmasını istedi.

 Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen, bisiklet kulüplerinin de destek verdiği festivalde, yaklaşık 2 bin bisikletli pedal çevirdi.

 Bisiklet Festivaline CHP Düzce İl Başkanı Sehim Cemşit, Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz ve diğer CHP’liler de bisikletleriyle deste verdi.

Festival alanından fotoğraf paylaşan ilçe başkanı Abanoz; “ İlçemizde bu tür organizasyonların yapılması hiç de fena olmazdı.

Neden mi?

Toplum ilişkileri hakkında belirlenen özellikler ve nitelikler, yaşadığı çevreye ve kendisinden sonra gelecek nesillere aktarmaya çalışmasıdır. Bu sebeple toplum ilişkilerine önem vermek, onu kuvvetlendirmek ve yaşatmak gerekir. Her türlü gelişmenin, huzur ve güvenin kaynağı toplum ilişkileridir.” İfadelerinde bulundu.


Editör: N. Cingirt