ABANOZ İMAMOĞLU İLE GÖRÜŞTÜ

ABANOZ İMAMOĞLU İLE GÖRÜŞTÜ
3.05.2021 - 14:35
2990

CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile makamında bir görüşme yaptı. Tarihi Çayağzı köyü çivisiz camisinin eskiyen  halılarını yenisiyle değiştiren İmamoğlu köy halkı adına teşekkür eden Abanoz, Akkaya köyü piknik alanı için çöp konteynırı ile Esmahanım köyüne oturma grupları istedi.

Yaptığı ziyaretin fotoğraflarını paylaşan CHP İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, şu açıklamayı yaptı:

“ İ.B.B Başkanımız sayın Ekrem İmamoğlu'nu ziyaretimizde Melen projesi ile ilgili güncellenmiş bilgilere ulaşmak istediğimizi söyledik, sayın İmamoğlu önümüzdeki ay içerisinde geleceğini yerinde tespitlerde bulunacağını, il ve ilçe başkanları ile toplantı düzenleyerek bu konu hakkında bilgi aktaracağını dile getirdi.

Akçakoca ilçemizin genel durumu hakkında bilgi verdik, Akkaya  piknik alanında yaz mevsiminin gelmesiyle, eksik olan çöp konteynerleri tedariki konusunda yardım istedik.

Yine Akçakoca Esmahanım köyüne yapılan bank, oturma gurupları, peyzaj çalışmaları, köy konağı ve camisinin avlusu  ile ilgili çalışmaları için,

Çayağzı köyü çivisiz camii halılarının değiştirilmesine yardımcı olduğu içinde Çayağzı köylüleri adına  gecikmiş teşekkürümüzü  ilettik.

Bize eşlik eden siyasi koordinatör sayın Baki Aydöner'e ve özel kalemi sayın Kadriye Kasapoğlu'na teşekkür ederiz “ ifadelerinde bulundu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız