İŞTE ABANOZ FARKI

İŞTE ABANOZ FARKI
13.01.2022 - 23:50
Güncelleme 14.01.2022 - 00:53
Özel Haber
2094
1

Toplu ulaşım araçlarıyla Düzce’ye giden Akçakoca halkının aylardır yaşadığı mağduriyete geçici çözüm üretildi. Aylardır Düzce şehir merkezine girilmesine izin verilmeyen Akçakoca minibüslerine sabah saatlerinde izin verileceği öğrenildi.

Akçakoca halkının yaşadığı mağduriyeti Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz ile  şoför esnafının  bir araya gelerek tepki göstermesinin ardından orta bir yol bulunduğu öğrenildi.

AK Parti ilçe başkanı Esved Sarıoğlu’nun aylardır sessiz kaldığı ancak ana muhalefet partisi ilçe başkanı CHP’nin ilçe başkanı Tuğrul Abanoz’un gündeme taşıdığı Akçakoca halkının yaşadığı mağduriyete geçici çözüm bulundu… Yetmez ama evet  diyen Akçakocalılar, Düzce şehir merkezine sabah 06,30 ile saat 10,00’a kadar serbest bırakılan ulaşımın eski günlerdeki gibi tam gün uygulanmasını istediler.

CHP İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz bir internet haber sitesine yaptığı açıklamada, akşam saatlerine yaşanan gelişmeyi değerlendirdi…

İşte o gelişmenin detayları…

Geçen günlerde çeşitli temaslarda bulunan Akçakoca minibüsleri hat sahiplerinin yüzleri gülüyor. En son CHP ilçe başkanlığı ziyaretinde dile getirilen bu mağduriyet giderildi. Bu gün akşam saatlerinde Düzce belediye başkanı Faruk Özlü konu ile alakalı Barış Öztürk'ü çağırdı. Öztürk'ün yanında il trafik komisyonuna talimat veren Özlü bu sorunun en kısa zamanda çözülmesini istedi. Artık Akçakoca minibüsleri sabah 06.30 ve 10.00 a kadar şehir içerisine girebilecek. Öztürk açıklamasında "Sayın başkan Faruk Özlü'nün daveti üzerine Düzce'ye gittik. Bizim huzurumuz da ilgili birimleri arayarak konunun acilen çözülmesi için gereken çalışmaların hızlandırılması direktifini verdi, bu süreçte bizlere destek olanlara ben ve diğer hat sahipleri adına teşekkürlerimizi bir borç biliriz." dedi.

 

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Caner Çelik
    Caner Çelik
    13.01.2022 23:59

    Kesinlikle her saat girmesi lazım bütün ilçe arabaları giriyor ama bizim üvey evlat akçakocalı çobanda eziyet çekecek adamın hastahane randevusu öğleden sonraysa Nasıl olacak bakanlarımız başkanlarımızın tabi böyle bi derdi yok gariban teyzemle amcamın derdini kim anlasın.Tabi hiç girmemesinden iyi ama dediğim gibi her saat girebilirdi sonuçta yıllardır kullanılan güzergah bence bu iş dahada kurcalanmalı üstüne gidilmeli böyle bi saçmalık yok

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız