CHP Milletvekilleri balıkçılar ile buluştu

1 Temmuz tarihinde 30 metrelik balıkçı gırgırı ile yola çıkan CHP milletvekili, bugün Akçakoca balıkçı barınağına giriş yaptı. Milletvekilleri Akçakocalı balıkçılarla görüştü, çay içti.

23.07.2021 - 14:39
Kaynak: Özel Haber
2422

Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Milletvekili Barış Karadeniz ile Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş Akçakoca’ya gelerek Akçakoca Balıkçı Barınağında balıkçı esnafı ile buluştu.

Akçakocalı  balıkçıların sorunları ve taleplerini dinlemek için Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Milletvekili Barış Karadeniz ile Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş,  Akçakoca balıkçı barınağında balıkçı esnafı ile buluştu.

CHP milletvekillerini CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, Akçakoca Su ürünleri Kooperatifi Başkanı Mustafa Karakaş ile çok sayıda balıkçı esnafı karşılayarak hoş geldiniz dedi.

1 Temmuz tarihinde Hopa’dan yola çıktıklarını söyleyen CHP Milletvekilleri, Hatay’ın Samandağ ilçesine kadar gideceklerini ve güzergahları üzerindeki bütün balıkçı barınaklarına uğrayarak balıkçıların yaşadıkları sorunları rapor haline getirerek çözüm yolu göstereceklerini söyledi.

 


Editör: N. Cingirt