CHP ve DEVA'dan ziyaret

Düzce Gazeteciler Cemiyeti’nde geçtiğimiz haftalarda yapılan kongre ile göreve gelen yönetime hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

CHP ve DEVA'dan ziyaret
7.03.2023 - 21:28
Güncelleme 8.03.2023 - 19:57
Kaynak: Haber Merkezi
832

Siyasi parti il temsilcileri, Düzce Gazeteciler Cemiyeti yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunmaya devam ediyor. Bu kapsamda DEVA Partisi il  teşkilatı ile CHP  il teşkilatı cemiyeti ziyaret ettiler.

DEVA Partisi İl başkanı Murat Caymaz ve yönetim kurulu üyeleri Düzce Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı İslam Keleş, başkan vekili Sadullah Ünsal ve  yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Düzce Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni yönetimini tebrik eden İl başkanı Murat Caymaz, Düzce basınına övgü dolu sözler sarf etti. Yerel basından memnun olduklarını dile getiren Caymaz, bize karşı yanlı olmadılar. Ne zaman misafirimiz gelse bize kapılarını sonuna kadar açtılar, bunun için kendilerine teşekkür ederim”  ifadelerinde bulundu.

Caymaz, son olarak yeni cemiyet çalışma ofisinin  hayırlı olmasını diledi.

Cemiyete bir diğer ziyaret ise, CHP   İl teşkilatı tarafından gerçekleştirildi. Ziyarete CHP İl Başkanı Semih Cemşit, CHP Milletvekili aday adayı Faruk Darıyerli ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 Cemşit ve Darıyerli  Düzce Gazeteciler Cemiyeti ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “Düzce’de gazetecilere bir araya toplayan Düzce Gazeteciler Cemiyeti yeni yönetiminin başarılı olacağından şüphesi olmadığını dile getirdiler.

CHP olarak Düzce’nin dünden daha fazla bugün Milletvekili çıkarmaya yakın olduğunu söyleyen İl Başkanı Semih Cemşit, genel merkezin teşkilatların sesine kulak vereceğini ve teşkilatın istediği adayların gösterileceğine inanmak istediklerini dile getirdi.

CHP Milletvekili aday adayı Faruk Darıyerli ise, Düzce’nin çocuğu olduğunu ve Düzce’nin bütün sorunları ve çözüm önerilerine vakıf olduğunu dile getirdi.

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş ise ziyarete gelen tüm isimlere teşekkür ederek Düzce için birlikte çalışacaklarını söyledi.

 


Editör: N. Cingirt