Behiye Özlü Toprağa Verildi

Behiye Özlü Toprağa Verildi
15.09.2019 - 15:06
1374

 Düzce Belediye başkanı Faruk Özlü'nün annesi Behiye Özlü, bugün defnedildi..

 Bir süredir tedavi gördüğü hastanede cumartesi günü vefat eden 92 yaşındaki Behiye Özlü, Çilimli’de toprağa verildi. Anne Özlü’nün cenazesine çok sayıda eski bakan, milletvekili, belediye başkanı ve vatandaş katıldı.


Anne Özlü için yaşadığı Topçular mahallesindeki evinde öğlen namazı sonrası helallik alınmasının ardından cenaze arabasına bindirilen merhume Özlü, Ebedi İstirahat hanesi Türbe mezarlığına getirildi.
Anne Özlü, burada kılınan cenaze namazının ardından Türbe Mezarlığında toprağa verildi.


Ebediyete intikal eden Behiye Özlü’nün cenazesine 65. Dönem Millî Eğitim Bakanı ve şu an AK Parti Sivas Milletvekili olan İsmet Yılmaz, 65. Dönem Milli Savunma Bakanı ve şu an AK Parti Kocaeli Milletvekilliği görevinde bulunan Fikri Işık, 65. Dönem Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, TSE Başkanı Prof. D. Adem Şahin, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, İl Jandarma Alay Komutanı Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, Boğaziçi Belde Başkanı İbrahim Ercan, Düzce Eski Belediye Başkanları Dursun Ay ve İsmail Bayram ile parti il başkanları ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.