Bir cam değiştirmek bu kadar zor mu!?

Akçakoca Belediyesine ait otobüs durağının camı, aradan 6 ay geçmesine rağmen hala değiştirilmedi.

 Bir cam değiştirmek bu kadar zor mu!?
3.12.2015 - 17:52
4383

Akçakoca Belediyesine ait otobüs durağının camı, aradan 6 ay geçmesine rağmen hala değiştirilmedi.

 

Geçtiğimiz Haziran ayında Çuhallı çarşıda bulunan belediye otobüs durağına bırakılan çanta, yapılan ihbar nedeniyle bomba uzmanı polis tarafından fünyeyle patlatılmış, patlama esnasında durağın camları kırılmıştı.

 

 

Neredeyse aradan 6 ay geçmesine rağmen; bu durak yerinin camları değiştirilmedi. Vatandaşlar, giderek soğuyan havalarda otobüse binmek için açık yerde beklemek zorunda kalıyor. Çuhallı çarşıda denize açık alanda bulunan durak, şu anki haliyle ‘kapalı’ değil, ‘açık’ durak yeri durumunda.

 

 

Vatandaş haklı olarak ‘Bu durağa bir cam takmak o kadar zor mu?” diye belediye başkanı Cüneyt Yemenici’ye seslenmekten kendini alamıyor.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • çuhallı gençlik
  çuhallı gençlik
  3.04.2021 18:41

  bomba olayında kırıldı Garezle ne alakası var anlamadım cam yaz ayından beri yok,belediye ekibi takdı da medya mı cam yok dedi.

 • Yeter Artık
  Yeter Artık
  3.04.2021 18:41

  Şu Cüneyt Yemenici'ye ne gareziniz varmış arkadaş ya her haberde aynı şey...Adam gibi ya gidin belediyeye yada başka türlü iletişime geçin öyle anlatın meselenizi.

 • servet
  servet
  3.04.2021 18:41

  Takarlar takarlar uşağum! Takarlar... Hemidene iyi takarlar

 • Evren
  Evren
  3.04.2021 18:41

  Tam karşısındaki durağı da elektrik tellerini yer altına almak için kaldırdılar. Bu durakta yine başınızın üstünde bir şeyler var. Orada yağmur çamur sırılsıklam oluyor millet. Kış bittikten sonra takılır artık o da.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız