Yemenici Yerel Yönetimler Toplantısına Katıldı

AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen “Yerel Yönetimler 1. Bölge Toplantısı” Kocaeli’nde gerçekleştirildi. Toplantıya Düzce Teşkilatları da katıldı

Yemenici Yerel Yönetimler Toplantısına Katıldı
29.09.2015 - 19:18
1481

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenci'nin katıldığı AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen “Yerel Yönetimler 1. Bölge Toplantısı” Kocaeli’nde gerçekleştirildi. Toplantıya Düzce merkez başta olmak üzere ilçe ve belde belediye başkanları ile, Düzce Teşkilatları da katıldı

 AK Parti Yerel Yönetimler 1. Bölge Toplantısı Kocaeli ilinde gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık katılarak Çanakkale, Edirne, İstanbul, Kırklareli, Tekirdağ, Bolu, Düzce, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Eskişehir illerinden gelen AK Parti temsilcilerine seslendi.

Yerel Yönetimler 1. Bölge Toplantısına Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenci ve Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in yanı sıra AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, SKM Başkanı Şinasi Tuzluoğlu, Düzce Yerel Yönetimler Başkanı Murat Ayyıldız, Düzce Kadın ve Gençlik Kolları Yerel Yönetimler Başkanları,  il, ilçe ve belde Belediye Başkanları katıldı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız