AK Parti Meclis Üyelerinin İradesine Dışarıdan İpotek Mi Koyuluyor?

AK Parti Meclis Üyelerinin İradesine Dışarıdan  İpotek Mi Koyuluyor?
7.10.2020 - 10:04
4957

 Akçakoca Belediye Meclisi renkli görüntülere sahne olmaya devam devam ediyor.

Belediye meclisinin ekim ayı ikinci oturumunda,  Pazaryeri yapım işi görüşmelerinde hayır oyu veren AK Parti meclis üyelerinden İbrahim Öztaş, ilçe başkanı Esvet Sarıoğlu’nun kendilerine hayır oyu kullanmaları yönünde telkinde bulunduğunu söyledi.

Çuhalı çarşıya  yapılacak Pazaryeri işi meclisten oy çokluğu ile geçti. Belediye Başkanı Okan Yanmaz başkanlığında yapılan meclis oturumu ilginç bir diyaloğa sahne oldu.

 Başkan Yanmaz, imar komisyonda Çuhallı çarşıya yapılacak pazaryeri yapımına hayır oyu kullanan Cumhur İttifakının AK Partili İmar Komisyonu Üyesi İbrahim Öztaş’a,  “ Pazaryerine de mi karşısınız İbrahim?”  diye seslendi.

AK Partili meclis üyesi İbrahim Öztaş’ın ise; “ Esvet Başkan Ret Vermemizi  istedi” demesi salonda buz gibi havanın esmesine neden oldu.

MECLİS ÜYESİNİN İRADESİ YOK SAYILLAMALI

Videonun sosyal medyaya yayınlaması üzerine görüşlerini dile getiren Akçakocalılar, "Hiç kimse meclis üyelerinin iradesine dışarıdan ipotek koyamaz, koymamalı, elbette parti gurupları meclis oturumları öncesi müzakere yapacaklar, görüş alışverişinde bulunacaklar, ancak, halkın oyları ile seçilmiş meclis üyelerinin iradesi yok sayılmamalı"  yorumunda bulundu.

Esvet Sarıoğlu İmar Konularında Çok uzman

Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Belediye meclis üyesi İbrahim Öztaş, Esvet Sarıoğlu’nun imar işlerinde çok tecrübeli olduğu için Sarıoğlu ile her meclis öncesi toplantı yaptıklarını söyledi.

Bu gelişmeler üzerine AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu’nun nasıl bir açıklama yapacağı merakla beklenmeye başlandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Osmaniye
    Osmaniye
    3.04.2021 18:41

    aklı yok fikri yok,, yazık gerçekten birde gelmiş meclis üyesi olmuş.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız