Günün en anlamı fotoğrafı. İyi ki varsınız!

Günün en anlamı fotoğrafı. İyi ki varsınız!
4.09.2020 - 15:58
2546

 Akçakoca Belediyesi basın birimi, belediyenin  sosyal medya  hesabından paylaştığı fotoğraf, günü en fazla beğenilen ve paylaşılan fotoğrafı oldu.

Akçakoca’ya içme suyu sağlayan  ana şebekede meydana gelen arızayı girdirmek için   günlerdir insan üstü bir çaba sarf eden,  yorgunluktan bitap  düşmüş  Beledi ye Fen İşleri Birimine bağlı işçilerin yan yana uyukladıkları anı gösteren fotoğraf günün en çok konuşulanı oldu.

Belediye basım birimi: “ Akçakoca’ya İçme suyu taşıyan ana  ishale hattında yüksek basınç nedeniyle meydana gelen arızaları gidermek için;  72 saattir evlerine dahi gitmeyen, kah yol  kanaralarındaki  çimen üzerinde dinlenen, kah fındık ocaklarının dibinde nöbetleşe dinlenerek Akçakocalıları susuz bırakmamak için  gece gündüz çalışan Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı  mesai arkadaşlarımız, iyi ki varsınız “ ifadeleri  ile paylaştı.

İşçilerin evlerine gitmeden mola anının gösteren fotoğraf, sosyal medya hesabından paylaşıldığı andan itibaren günün en fazla yorum, beğeni ve paylaşım alan fotoğraf oldu.