Arıza giderildi

 Arıza giderildi
2.09.2020 - 11:05
1936

Akçakoca genelinde büyük sıkıntıya neden olan su arızasının giderildiği bildirildi. Belediye ekipleri, günlerdir yaptığı çalışma sonrası şehre yeniden su verilmeye başlandı

Hafta sonundan beri, Koçullu – Arabacı köyü arasındaki ana boruda meydana gelen arıza, Akçakoca Belediyesi Fen İşleri Ekiplerinin yaptığı çalışma sonrası giderildi.

Belediye yetkileri, depolara su verilemeye başlandığını ve şehre birkaç saat içinde su verileceğini belirttiler.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (6)

 • Cavit
  Cavit
  3.04.2021 18:41

  YALAN HABER YAPMAK ÇOK AYIP. SU YOK SU YOK

 • Cumhur
  Cumhur
  3.04.2021 18:41

  Belediye su koyverdi

 • Ümit
  Ümit
  3.04.2021 18:41

  Turizm için tekne alacağınıza alt yapıyı sağlamlaştırın.

 • Yalanlarınızı s...
  Yalanlarınızı s...
  3.04.2021 18:41

  Bıktık be bıktık hiç bir şey doğru yapılmaz mı sana oy attığım o elimi s....

 • Cavit
  Cavit
  3.04.2021 18:41

  Yağmur yok, Fırtına yok, Deprem yok.! Yeni yapılan ve içme suyu olarak kullanılacak kalitede su hattı arıza veriyor. Yedek bir su hattı yok, Bu gibi durumlarda kullanılacak yedek su deposu yok. Ama salgın hastalık yayan gereksiz bir Katamaran yolculukları var. Petrol ofisi, Otel, Öğrenci Yurdu, Merkez Cami altındaki dükkanlar, Arsalar, Makam arabaları, 15 Temmuz şehitler parkındaki eğlence mekanı satılarak alınan Katamaran var, Bitmeyen Festivalller var. Belediyenin asli görevi halkın sağlığını, malını, kültürünü, temiz ve yaşantısını kolaylaştıracak işler yapar. Turizm kenti olmaktan bahsedip halkın yaşam kalitesini düşürmek Belediyecilik değil. Üç gün su verme Korona virüsüne maruz bırak sonra başarıdan bahset olmaz öyle saçmalık. Akçakoca'ya Yakışmıyor

 • Perişan Halk
  Perişan Halk
  3.04.2021 18:41

  Günlerdir perişan olduk, 2020 yılında günlerdir susuzluk yaşıyoruz. Yapamıyorsanız istifa edin. Katamarana para yedireceğinize gidin fen işleri ekibine liyakatli insanlar alın ki arıza olduğunda günler değil saatler içinde çözülsün.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız