Akçakoca turizmine katkı sağlayacak tren yollara çıktı

Akçakoca turizmine katkı sağlayacak tren yollara çıktı
27.06.2020 - 19:09
3622

 Akçakoca ilçesinde Belediye ekipleri kendi imkanları ile Nostalji gezi treni yaptı. Akçakoca’ya gelecek turistler, ilçede bu tren ile gezintiye çıkabilecek.

Bir benzeri 90’lı yıllarda dönemin belediye başkanı Erol Solak tarafında hizmete alınan nostalji gezi trenini bir benzi yeniden Akçakoca sokaklarında görücüye çıktı… Trenin ilk deneme sürüşü ise Akçakoca’da kordonda Belediye Başkanı Okan Yanmaz tarafından gerçekleştirildi.

Akçakoca’nın turizmine katkı sağlaması açısından Belediye’nin kendi bünyesinde 90 bin liraya ürettiği tren ile turistler Akçakoca’da gezintiye çıkabilecek. İlk deneme sürüşünü gerçekleştiren Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz:" Turizme katkı sunacağını düşündüğümüz ve Akçakoca’yı ziyaret eden vatandaşlarımıza hoş bir hatıra bırakacağını düşündüğümüz bu projeyi hayata geçirmekten çok mutluyuz. Akçakoca halkına ve ülkemiz Turizmine hayırlı olsun" dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Can yuksek
    Can yuksek
    3.04.2021 18:41

    Baskanin virusden haberi yok gaiba.herkez sosyal mesafe diyor baskan tekne tren turizm diyor.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız