Yanmaz…Basında çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır

Yanmaz…Basında çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır
22.06.2020 - 15:24
2070

 Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, son zamanlarda bazı yerel haber sitelerinde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Konu ile bir açıklama yapan Yanmaz, İlçemiz esnaflarından Serkan Sönmez’in danışmanım olduğu, Belediyenin gayrimenkullerine değer biçtiği ve satışı gerçekleştirilen bazı gayrimenkullerine değerinin Serkan Sönmez tarafından değer biçildiği yönündeki haberlerin gerçeklik payının olmadığını ifade ederek “Bu gibi haberlerin kulaktan duyma haberler olduğunu ve çamur at izi kalsın mantığı ile adeta karalama çabasında olan bu tür haberler tamamen yalandır. Akçakoca’da bazı yerel basında çıkan haberler yapılmadan önce bizleri arayıp görüşlerimiz alınarak yapılması hem bizi rahatlatır, hem de arkadaşlarımızı incitmez” Bu tür haberler Batı Karadeniz’in İncisi Düzce’nin denize açılan yüzü ilçemiz Akçakoca’ya zarar vermektedir’’ dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız