Okan Yanmaz, kürek yarışları için tekne yaptırıyor

Okan Yanmaz, kürek yarışları için  tekne yaptırıyor
13.04.2020 - 11:26
2385

 Akçakoca Belediyesi, Denizcilik Bayramında, yarışmaya katılan kürek takımları için özel tekne yaptırıyor.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın talimatı ile yaptırılan 4 adet tek ve çift teknenin, 5 metre boyunda 70-80 kilo ağırlığında olacağı öğrenildi.

Geçmiş yıllarda yarışlara katılan teknelerin ağırlığı hesap edildiğinde, 70-80 kilo ağırlığındaki tekneleri kullanan kürekçilerin çok rahat edeceği ifade edildi.

Son yıllarda 1 Temmuz Denizcilik Bayramı törenlerinde yapılan yağlı direk, halat çekme ve çeşitli kategorilerde yapılan yüzme ve kürek yarışlarını ilgiyle izleyen  Akçakocalıların, 70-80 kilo ağırlığındaki tekneler ile yapılacak kürek yarışlarından büyük zevk alması bekleniyor.

Başkan Okan Yanmaz’ın,  gençlerin denizcilik sporuna katılımını artırmak için, önümüzdeki günlerde  farklı branşları da içinde barından yeni projelerin müjdesini vereceği öğrenildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Faruk
    Faruk
    3.04.2021 18:41

    Limanın başından sonuna kadar olan yarış ne izleyicilere ne yarışçılara keyif vermiyor Parkur uzatılsin ki teknelerin hakkını verebilelim

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız