Yardım Tır’ı Yola Çıktı

 Yardım Tır’ı Yola Çıktı
31.01.2020 - 17:36
2497

Akçakoca Belediyesi Umut Işığı birimi tarafından,  Elazığ ve Malatya’da yaşanan depremler için toplanan yardım malzemeleri, kamyona yüklenerek Elazığ ve Malatya deprem bölgesine gönderildi.

Yardımların toplandığı kamyon, belediye önünden hareket etmesinin öncesinde  Akçakoca Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz son çalışmaları yerinde inceledi.

Akçakoca halkının verdiği ihtiyaç maddelerinin yükleneceği Tır’ın   hareketinden açıklamalarda bulunan  Akçakoca Nakliyeciler Kooperatifi Başkanı Muammer Büyük, toplanan yardımların deprem bölgesine ücretsiz taşınmasına imkan vermekten ötürü mutlu olduklarını ifade etti.

Akçakoca Belediye Başkanı M.Okan Yanmaz ise yaptığı konuşmada, Elazığ ve Malatyalı depremzede kardeşlerimizin yaşadığı felektin bir benzeri geçmiş yıllarda bizlerde yaşadık. Daha ün  Düzce ve Akçakoca olarak sel afetinde kayıplar verdik. Bu nedenle depremzede kardeşlerimizi en iyi anlayanların bizler olduğunu düşünüyorum “  dedi. Başkan Yanmaz, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha başsağlığı diledi.

Konuşmaların ardından yardım kamyonu Elazığ’a yola çıktı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız