DERNEKLERLE İŞBİRLİĞİ İÇERİSİNDE HAREKET EDİLECEK

DERNEKLERLE İŞBİRLİĞİ İÇERİSİNDE HAREKET EDİLECEK
9.10.2019 - 10:52
606

 AKÇAKOCA BELEDİYE BAŞKANI OKAN YANMAZ’IN EŞİ, UMUT IŞIĞI YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA BİRİMİ KOORDİNATÖRÜ NURSEN YANMAZ İLE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ HANİFE PAZVANT TETİK , AKÇAKOCA SAKATLAR DERNEĞİ ŞUBESİNİ ZİYARET ETTİ.       

 Dernek Başkanı Emin Belli  ve yönetim kurulu üyesi, Nursen Yanmaz’ı ve Hanife Tetik’i dernek binasında ağırladı. Yapılan ziyaret sırasında Yanmaz ; engelli insanların sorun ve taleplerine karşı sosyal projelerin artırılmasını, toplumsal hayata eşit ve üretken bireyler olarak katılımları için bundan sonraki süreçte sık sık bir araya gelerek  karşılıklı istişareler yapılacağını ve belediye ile derneğin  işbirliği içerisinde hareket edileceğini vurguladı.

Yanmaz ; Dernek tarafından talep edilen bazı hususlarında imkanlar çerçevesi içerisinde karşılanacağını  sözlerine ekledi. 

Akçakoca Sakatlar Derneği Başkanı Emin Belli kendilerini ziyaretinden dolayı Nursen Yanmaz’a ve Meclis Üyesi Hanife Tetik’e teşekkür ederek derneğin yürüttüğü çalışmalar ve engellilerin karşılaştıkları sorunlar hakkında bilgi verdi.

           

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız