HER YERDE UMUT IŞIĞI VAR

HER YERDE UMUT IŞIĞI VAR
2.10.2019 - 11:12
756

 AKÇAKOCA BELEDİYESİ UMUT IŞIĞI YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA BİRİMİ, HAYIRSEVERLERİN YARDIMLARINI İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE ULAŞTIRMAYA DEVAM EDİYOR.

 Umut Işığı Yardımlaşma ve Dayanışma Birimi, hiçbir ayrım gözetmeden yardımseverler adına yakışır çalışmalarını sürdürüyor. Yönetim olarak yardım ve desteklerini çeşitli şekilde sürdüren birim  yönetimi yardıma muhtaç aileler için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Umut Işığı Birimi,  yaptıkları çalışmalar neticesinde son olarak maddi durumu zor durumda olan ailenin okul çağındaki çocuklarına yardımsever vatandaşların desteği ile kırtasiye kıyafet yardımında bulundu.

Umut Işığı Yardımlaşma ve Dayanışma Birim Koordinatörü Nursen Yanmaz yaptığı açıklamada, hayırseverlerin  gönderdiği her türlü yardımı ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak  için gece gündüz çalışmaya devam edeceğini ifade etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız